1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K10 - My Player

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez artur921, Październik 17, 2009.

1. artur921

artur921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gram karierę w My Player, mam juz rozegrane ok.55 meczy, rating 45, statsy 9.0 pkt, 6 as, 0,1 bl, jestem "dwójką" czyli SG. Kiedy trafie na na ten NBA CAMP? O ktorym mowia w Milestones, bo już zaczynam drugi sezon w D-League, a chciałbym pograć sobie w jakiesj drużynie NBA.
    Także, jakie statystyki albo rating trzeba mieć aby dostać się na ten NBA CAMP albo do Draftu. Z góry dziękuję za pomoc:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudyosw2

chudyosw2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    OsW
    Musisz robić to co ci karzą przed meczem (jak ci sie ładuję) to tam pisze np: 4assist albo 4 pkt. I potem dostajesz SP które wymieniasz na staty do lepszej postaci i jak zobaczą że sie rozwijasz to ci wezmą.

4. artur921

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spoko, tak robię od całego sezonu. Prawie zawsze mam wykonane 2-3 zadania, o ktorych mi mowią. Statsy też rozwijam, nie wiem ile mam jeszcze czekac. Mam juz dość tej D-League:mad:

5. chudyosw2

chudyosw2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    OsW
    Mnie wzieli po 11 meczech tej ligi ;] jestem na jedynce ale zazwyczaj gram na dwójce jak ty

6. artur921

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Już na 99,9% jestem pewny, że do wzięcia do NBA, NIE LICZĄ SIE STATYSTYKI ANI RATING - najważniejszy są oceny meczowe. Moj kumpel miałm ten sam problem, tez nie brali go do NBA. Wiec stworzyl nowy profil w My Player i na poczatku w Summer League skupil sie na ocenach. Łapał A,A- itp. i od razu go wzieli. Mi szkoda, usuwać tego gracza, więc bedę grał dopóki mnie nie wezmą. Pozdrawiam, szczegolnie tych, ktorych tez nie chca wziac do NBA:)

7. GomesLdz

GomesLdz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mozna gdzies w My Player zmienic dlugosc meczu? Albo chociaz meczu symulowanego przez komputer? Ja mam kwarte po 5min, a komp po 12. Pozniej w statystykach sezonowych widac spore roznice. Irytuje mnie to strasznie...

8. sebalos23

sebalos23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie idzie gdzies znalesdc pelny opis gry NBAK0 ? Jak do tej pory gralem caly czas w nba live i dla odmiany zaczolem teraz W NBAK10 i poprosty mnie rozwalila gierka ! niesamowita tylko cos czyje ze o polwie tej gierki nic nie wiem . Np. A-.B+ co to jest ? pozdrawiam

9. zabiel

zabiel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to sa oceny jesli grasz w my player A+ jest to najlepsza ocena a najgorsza chyba F.

10. Mr. User

Mr. User Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja wam mówię najważniejsze w my player są oceny ja na letnim campie zagrałem 5 meczy i wzięli mnie do campu lakersów i tam zagrałem 3 mecze i wzięli mnie do Denver a oceny miałem cały czas A-, A, A+

11. phxsuns

phxsuns Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja także od kilku dni namiętnie gram w My playera i mam następujący problem - dostałem rzekomo 10-dniowy kontrakt w Thunder, nawet fajnie się gra bo lubię ekipę i jeszcze Magic wytrejdowali do mnie Gortata , ale mija już prawie miesiąc, więc coś powinno się z kontraktem rozstrzygać, dodatkowo po prawie każdym meczu ten gostek "NBA 2K Insider" mówi do mnie, ze czas na major career decision, a ja nic nie moge zrobić, tylko grać następne mecze. Na anglojęzycznych forach widziałem, że wiele osób ma ten problem i nic chyba nie da sie zrobic, więc moje pytanie - czy ktoś zagrał np. cały sezon, i co dzieje się wtedy? wybierasz drużynę, kontrakt, czy w którymś momencie rzeczywiście podejmuje się jakieś decyzje, czy po prostu jest ten tryb tak niedopracowany, że będę sobie do końca kariery na tym 10-dniowym kontrakcie w Thunder pykał?

12. zabiel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja bede mogl to chyba napisac dzisiaj bo gram pierwszy sezon i wzieli mnie do New Orleans Hornets, awansowalismy z bodajze 6 miejsca do playoffs i gram teraz z Denver, ale idzie nam cienko przegrywamy 3-0.... Wiec raczej bedzie dzisiaj ostatni mecz i koniec sezonu. Zobaczymy czy ktos zaoferuje mi jakis kontrakt

13. olixo

olixo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja właśnie też nie rozumiem o co z tym chodzi. Zdobyłem mistrzostwo (gram w Bostonie) i kiedy chcem zagrać mecz albo zrobić "drills" to mi się konsola zawiesza . Miał ktoś może taki problem??

14. zabiel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    U mnie po zakonczeniu sezonu wybrano mvp z playoffs i gdy pozniej dostalem 4 oferty z zespolow czy nie chcialbym do nich przejsc. Wybralem inny zespol niz gralem dotychczas i juz jestem po pierwszym meczu 2 sezonu ...

A macie wgranego patcha ktory wyszedl jakos tydzien temu?

15. phxsuns

phxsuns Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie mam

A jeśli mógłbym dopytać: można było tylko wybrać zespół, czy też np. długość kontraktu, rolę w drużynie itd. ?? Przede mną jeszcze pół sezonu i, jak Bóg da, playoffy ;] jeszcze jakes 50 meczów będę chyba pykał na tym 10-dniowym kontrakcie, więc mnie interesuje.

16. barkley1

barkley1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    jaworzno
    skąd mozna tego patcha pobrać? i jak go wgrać do xbox-a?

17. zabiel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja patcha wgralem jeszcze gdy mialem polaczenie do XBL i mi sie zaaktualizowala gra

18. Bocik13

Bocik13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    No ja też musze pacha sciagnac bo takto nie da sie osiagnac polowy milestones a co do kontraktu to tez mam ten sam problem 2k Insider mowi ze nadeszla moja chwila i nic sie nie dzieje

19. Knopek

Knopek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też macie taki problem, że podczas meczu (już w NBA, w Summer leage i D-League to się nie zdarzało), jak bronie i jestem blisko swojego kosza to grafika strasznie przycina? Staje się mało płynna i widać duże przeskoki.
    Czy to tylko problem u mnie, czy też Wy tak macie?
    No raczej na PC mogę to sobie wyobrazić, ale na konsoli?

20. Bocik13

Bocik13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Czasami tak jest poprostu przerywa ale normalka ściągnij patcha i będzie już dobrze. A ja mam pytanie bo obok nicku czasami jest 3(domyślam sie że to specjalista od trójek) ale jak to zdobyć albo takie skrzydełko bok nicku też jest

21. tomek199393

tomek199393 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    krk
    Eh ja mam chyba dużo gorszy problem w NBA ;/ Właśnie skóńczyłem sezon w Milwaukee Bucks z nota B+ i nie dostałem żadnej oferty za innych zespołów, ani oferty przedłużenia z Bucks. Przez to nie moge wogóle kontynuować sezonu:/

Wczytywanie...

Poleć forum