1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nba 2k10 patch problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez IslandersPL, Sierpień 22, 2010.

1. IslandersPL

IslandersPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem w sieci patch do nba 2k10 oficjalny ale nie mam dostepu do xboxlive wieć mam go na dysku na kompie wrzuciłem go sobie na pendrive gdy wchodze do pamieci i on jest w folderze gry ale jest żółty znaczek i że jest uszkodzony ten zapis jak można sprawić żeby uruchomić patch z pendrive na xboxie. Ten patch zawiera zmiane dzieki której bede mógł wrescie załapać sie do składu jakies ekipy nba. Czy wy też macie ten problem najpierw miałem summer camp overall mam 99 miałem same oceny A pózniej camp Orlando Magic ale nie załapałem sie do skladu tam tez same A miałem zesłali mnie do dleague i gram tam blisko 10 meczow i dalej nic macie rady jakies.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Patch wgrywasz od razu na dysk. Musiał byś rozebrać dysk podłączyć go do PC. Przez Xplorer 360 wrzucić go do odpowiedniego folderu. Patch nie można wgrać przez pendriva. Patch do gier Xbox 360 ściągnij z digiex.net bo tam jest od razu instrukcja.

Wczytywanie...

Poleć forum