1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2k10 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zipek kg, Grudzień 20, 2009.

1. Zipek kg

Zipek kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Witam, mam problem z grą NBA 2k10. Mianowicie od wczoraj podczas pobierania living rosters kiedy jest 100% konsola staje w miejscu i się wiesza. Próbowałem parę razy wczoraj i dziś i nie ma poprawy. Gra działa normalnie wtedy kiedy włączam ją bez połącznia z internetem, bo wtedy nie pobiera się aktualizacja. Mam XBOX 360 Premium bez przeróbki + xbox live gold na miesiac.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jojek2912

jojek2912 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Problem NBA 2k10

Ja też mam problem ale w innym momencie gra wiesza mi się gdy włączam mecz i w trakcie prezentacji graczy (na samym początku ten mały pasek).Myślałem że to przez płytę ale ona u kumpla działała a u mnie sie wiesza.Też dziwne że wcześniej niebyło z tym problem bo trochę grałem
    a inne gry mi działają.Inne tryby gry (np. Slam dunki) działają a tylko ten tryb meczu (najważniejszy) niedziała.
    HELP!!!!:mad:

Wczytywanie...