1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K10 problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez garnek, Luty 16, 2010.

1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam problem w zawodach Slum Dunk. Nie wiem jak to się robi, czy może ktoś mi to wytłumaczyć po kolei jak to się robi. A i przy okazji jak się robi Alle-Upy czy jakoś tak. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sobota

Sobota Guest

wiem ze w NBA 2008 prawym analogiem robiło się alley up :) sprawdz :)

4. garnek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Prawym analogiem rzuca się piłkę do kosza. :)

5. olixo

olixo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wsady robi się prawym analogiem i musisz zrobić nim szybko kombinacje np. 1 kółko i w prawo (analogiem) i kiedy zawodnik wyskoczy, idzie taki pasek i jak będzie w tym miejscu co jest pogrubione to szybko musisz nadusić Right trigger (sprint) . Pamiętaj tylko, że nie możesz biegać sprintem ( Right trigger)... on służy tylko do kończenia wsada. Alley upy robi się (w meczu) Left Triggerem (musisz przytrzymać) i podanie ( A ) a w Slam Dunk Contest samym A.
    Mam nadzieję, że pomogłem :)

6. garnek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ooo... wielkie dzięki... Ja myślałem że RT to też sprint w slum dunkach. THX :)

Wczytywanie...