1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K10 Sezon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez M3TH22, Luty 9, 2011.

1. M3TH22

M3TH22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    INOWROCŁAW
    Siemano mam pytanko jak mogę dołączyć do jakiegoś sezonu na XBL ?? za każdym razem gdy staram się w menu połączyć z sezonem online to pokazuje ze błąd połączenia z serverem 2k cz coś w tym stylu grał już ktoś sezon online może mi powiedzieć jak to działa i jak dołączyć ?? a może ktoś z was organizuje jakiś sezonik i można dołączyć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gripix

Gripix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tez tak mialem mysle ze server w 2k10 sa wylaczone dlatego ze 2k11 wyszlo i dzialaja tylko 2k11 ale to tylko moja teoria jak sie myle poprawcie mnie :)

4. M3TH22

M3TH22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    INOWROCŁAW
    Na oficjalnej stronie 2K pokazuje ze sezony i turnieje są cały czas otwarte i organizowane nawet założyłem tam konto bo myślałem ze możne to jakoś pomoże ale nadal nie wiem jak się wbić do jakiegoś sezonu

5. Gripix

Gripix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. mckaczka

mckaczka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0