1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nba 2k10

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ayoda13210, Październik 17, 2009.

1. ayoda13210

ayoda13210 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć!
    niedawno kupiłem sobie nba 2k10.Przyznam ,że gra jest dobrze dopracowana i ma dobrą grafę .Co do live 10 (grałem u kolegi) jest lepsza od live 09 i to dużo .Sam mam live 09 i ciągle coś się...
    Mam pytanie
    u mnie w grze jest iverson lecz gdy lecz gdy go kupię z drużyny RELASE jest on tylko na quick game ,a jak chcę kupić go w sezonie lub playoffs nie ma go w rzadnej drużynie.
    I pytanie czy w sezonie można go jakoś kupić czy nie.:mad::mad::mad:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ayoda13210

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy ktoś wie jak ściągnąć i na jaki rodzaj płyty jordana lub iversona bo nie mam ??? z góry dziękuję za pomoc :)

4. ayoda13210

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a tak wogóle to co to ten kod co wszyscy piszecie ? Mam go do gry wpisać tam gdzie pisze CODES? Jeśli tak to bez neta w konsoli to dziala bo narazie nie mam .

5. ayoda13210

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam następne pytanie :
    czy te patche o których mówicie to one same aktualizują graczy??? A jeśli tak potrzebny net ?

Wczytywanie...

Poleć forum