1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2k10

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bigggi, Listopad 23, 2009.

1. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam takie male dwa prblemy :

1. jak dobrze zabierac przeciwnikowi pilki w sensie sa dwie opcje ze X i Y ale ktora jest lepsza albo czy lepiej stosowac metode z prawym analogiem ?

2.Przełączanie zawodnikow , czy mozna zrobic to tak jak bylo w fifie ?

PS. pokierujcie mnie jak zaczac przygode z ta gra , bo bardzo mi sie zaczelo podobac NBA i chcialbym tez sobie pograc w gry takiego typu , a tu sie pojawiaja problemy i nie zabardzo ogarniam ten temat .

2. Lotnik421 Xbox One

3. AOK#MazuR

AOK#MazuR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    z nienacka .
    Ja tam odbieram rózne jak nie idzie na X to gonie go i próbuję Y :D analogiem nigdy nie próbowałem :)

Wczytywanie...

Poleć forum