1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nba 2k10

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dziadek114, Kwiecień 20, 2010.

1. dziadek114

dziadek114 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam niedawno kupiłem nba 2k10 i nie wiem jak się w niej robi wsady...jak wiecie to piszcie.
    Aha i macie jakieś porady żeby lepiej grać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziadek114

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha czy macie jakieś porady co do zabierania piłki?

edytuj posty, a nie piszesz jeden pod drugim

4. Modzio

Modzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tczew
    No jeżeli KUPIŁEŚ to jest książeczka w której jest zapewne sterowanie opisane a jeżeli ściągnąłeś no to raczej ci nie pomogę.

5. RAkU_SK

RAkU_SK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    naciskasz RT i Gałke lewą w górę lub na dół i już albo poprostu RT i X ;]

6. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Co do przejmowania pilek to w obronie gdy druzyna przeciwna rozgrywa pilke ja staje obok kolesia ktorego mam kryc i czekam az ktos mu poda pilke, wtedy naciskam bodajze X i on sam wyciaga reke aby przerwac podanie.
    Aha! Opisalem tryb MY PLAYER.
    Ciezko jest odebrac pilke zawodnikowi ktory ma ja w reku/kozluje. Najlepiej chyba jak probuje robic jakis zwod ale nie jestem pewien.

7. dziadek114

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    będę wdzięczny za jeszcze jakieś rady co do przejmowania piłki.

8. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do przechwycania piłek używasz x. Oczywiście zależy to od umiejętności w tej dziedzinie danego gracza. Piłki zbierasz z tablicy y a wsady robisz trzymając wciśnięty sprint czyli rt i prawą gałke analogową lub rt i x ale z analogiem lepsze wsady wychodzą moim zdaniem. Ta gra jest dość wymagająca, podstawa to musisz skupić sie na obronie a w ataku oddawać rzuty z przygotowanych pozycji. Graniem na pałe w tej gierce nic się nie zwojuje. Musisz skrupulatnie konstruować akcje i uważać gdzie podajesz, bo nie przemyślane podania zazwyczj kończą za boiskiem albo kończą się przechwytem przeciwnika. Ogólnie trzeba posiedzieć troche przy tej gierce.

Wczytywanie...

Poleć forum