1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2k11 dunk 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gavelgapa, Grudzień 5, 2010.

1. gavelgapa

gavelgapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanko do was możecie mi powiedzieć Jak zrobić dunka 360??
    Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Nie mam tej wersji gry ale w 2k10 i 2k9 jak biegłem na kosz lub byłem pod nim to wystarczyło zrobić wychylenie prawym analogiem i sam robił wsad więc w 2k11 tak samo jest i za każdym razem inny wsad robił ale z tego co wiem to trzeba zrobić odpowiednie wychylenie

PS
    na pewno gdzieś w grze jest to opisane :) spróbuj prawy analog do góry a później obrót analogu o 360stopni lub w lewo a później obrót

4. gavelgapa

gavelgapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc.
    Patrzyłem w grze jak go zrobić ale i tak mi nie wyszło ,może to tylko da się zrobić paroma tylko zawodnikami ??

Wczytywanie...

Poleć forum