1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K11 - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez magiczny, Wrzesień 26, 2010.

1. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Gra pojawiła się w sieci. Jakie są wasze odczucia po kontakcie z tą produkcją?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kangurello19

kangurello19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałbrzych
    Gra jest wspaniała dużo lepsza od 2k10 polecam gierka wypas jak dla mnie 10/10 :) bugów jeszcze nie zauważyłem :)

4. RAkU_SK

RAkU_SK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    gra jest już na polski xbox-sky ;D gra jest ********* ładna grafika fizyka lepsza niż w poprzedniej częźci i wgl ;D

5. macu14

macu14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    mozna do wave patchera bez problemu, ja sam patchowalem.
    Ogólnie seria 2k jest dla mnie bezkonkurencyjna, jestem fanem nba od 2k od lat.
    W 2k10 grałem niezliczone godziny, wieczory, noce.
    2k11 jak dla mnie naprawde poszła do przodu.
    Lepsze animacje zawodników, nowe ruchy, lepsza grafika. Od razu to widać.
    Wzbogacony tryb my player o konferencje prasowe!
    No i oczywiscie MJ23.
    Co wazne wszystkimi druzynami z Jordan Challenge mozna zagrac normalną quick game.
    Wiec kazdy fan nba znajdzie cos dla siebie, knicksów, lakersów czy pistonsów z lat 90, albo payton i kemp w Seattle, cos pieknego naprawde.

Jedyny mały minus jaki zauważyłem jak narazie to:
    jak by powiększeni zawodnicy w stosunku do poprzedniego roku, troche za wysoko skaczą w stosunku do wielkości i wysokości kosza,
    a tak to gra dla mnie ideał.

6. xsewx

xsewx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dolnyśląsk
    Spore zmiany, cięższa rozgrywka naprawdę teraz jest problemem zrobić ładną akcję i skończyć ją efektowym dunkiem a o alleyach nawet nie mówię, nareszcie każde podanie nie przechodzi przez całą trumne bez problemu tylko jest blokowane i idzie szybka kontra. W meczu ustawionym na 5 min. kwartę nie zdobywam jak w 2K10 80-100 pkt. tylko po 60. Jest ciężej niż było rok temu, bardzo trudno o czyste pozycję za 3 a i tak nie wszystko wpada. Zrobiło się ciężej ale to tylko na +. O samej oprawie meczu to w ogóle nic nie mówię piękna sprawa. Rondo to nie wiem czy nie ma zbyt dopakowanego steal'a bo dużo piłek nim bez problemu zgarniam, rozumiem że jest w tym dobry ale bez przesady, ale nie ma co się czepiać, genialny tytuł dla fanów kosza.

7. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Gra się super, poziom trudności wysoki nawet na "rookie", prawdziwa symulacja... Nba Elite po tym co zobaczylem na YT w gampleyu z dema, to nawet nie ma co startować, takiej ilości śmiesznych bugów to chyba w żadnej grze nie widziałem...

8. xsewx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dolnyśląsk
    Przerażające jest to jakie to NBA Elite jest słabe kojarzy mi się z jakimiś koszykówkami sprzed dekady, NBA od 2K to majstersztyk dopracowany w każdym calu. Allen z Piercem dalej dają czadu ;D

9. tomfred

tomfred Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    2K11 miażdy, a "mecz otwarcia" z udziałem Jordana, Magic Johnsona itp...poprostu coś niesamowitego;D

10. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie gra genialna pod każdym względem. Jest dużo trudniejsza od 10, zmieniony gameplay, odświeżona grafika. Jest po prostu miodna. Jest kilka nowych ujęć kamery w powtórkach. Na jednym nawet zobaczyłem przy wsadzie Jordana jego wystawiony język :p

11. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    konkurs wsadów jest bardzo skiepszczony w stosunku do poprzedniczek

12. xsewx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dolnyśląsk
    No to prawda że konkurs wsadów zepsuli i to bardzo, ale nie można mieć wszystkiego.

13. belekeke

belekeke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra oczywiście świetna a pragnę poinformować, że upload 4,8 GB działa w 100% więc polecam bo to najlepszy możliwy up jaki znalazłem.

14. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie gorsza od poprzedniczki. Włączam grę fajne wprowadzenie do meczu rozpoczynającego. Zaczyna się mecz patrze a tu szok co to za grafika... porównując do nba 2k10 ta grafika jest znacznie gorsza ,na twarzach z daleka widać tylko 3 kropki (oczy ,nos) to samo ludzie na widowni , gracze z daleka mają mało widoczne detale, poprzednia część była znacznie ładniejsza , można było zobaczyć więcej szczegółów podczas rozgrywania meczu z kamerą Broadcast , że nie wspomnę o skarpetach graczy które teraz wyglądają jak bandaż elastyczny (to akurat jest mniej ważne) co jeszcze rzuciło mi się w oczy to to że podczas meczu wprowadzającego byki mają dłuższe spodenki od Lakersów . Co do rozgrywki rzeczywiście jest znacznie trudniej trochę irytujące jest co chwile gubienie piłki przez naszego zawodnika ! czy też nieumiejętne podawanie do kolegi stojącego 3 metry od nas , również menu gry w poprzedniej części dla mnie było wygodniejsze . Według mnie plusem w tej części jest Michael Jordan i zespoły grające w czasach świetności Chicago bulls , mogę jedynie żałować że nie dali tego w nba 2k10 . Pogram dłużej zobaczę czy gra zasługuje na wyższą ocenę.

15. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W pełnej masz 13 ustawień kamery w tym również zza pleców :)

Po dłuższym graniu stwierdzam kolejne plusy:
    + Trenerzy ruszyli się z miejsc (chodzą podczas meczu wołają i pokazują graczom jak mają grać)
    + Ciekawie wymyślili możliwość odblokowania butów Air Jordan jako nagrody za zwycięstwa w trybie Jordana (to niektórych może motywować do przechodzenia kolejnych meczy )
    Ciekawi mnie tylko gdzie jest snoop doog bo miała być jego grywalna postać w tej części ? I to czy jak przejdziemy całą przygodę z MJ to będziemy mogli zagrać sezon drużyną chicago bulls z świetlnych lat

16. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Buty odblokowują się także w trybie sezonu. Jestem po 10 meczach i odblokowałem jakieś 3-4 pary butów ;)

Jak dla mnie ta gra wymiata. Jedyne co mnie irytowało to to, że SI z czystej pozycji praktycznie zawsze trafiało za 3. Po ustawieniu slidersów na Simulation jest już jednak realistyczniej :) Gram na poziomie Hall of Fame.

17. Camill

Camill Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra swietna. Wielka poprawa w stosunku do 10 :D
    Bugow wiekszych nie zauwazylem. Tylko 2 razy w my player po wsadzie (gdzie pilka ewidentnie znalazla sie w koszu) pkt nie byly zaliczone jakby nigdy nic ;p
    I mam pytanie: Da sie zmienic dlugosc kwarty w Jordan Challenges? Ja mam 8 min.

18. tomekszcz91

tomekszcz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra piekielnie trudna, nigdy nie byłem wymiataczem ale w poprzedniej edycji rzuty spod kosza jakoś wchodziły, teraz trzeba się sporo namęczyć żeby trafić Piercem czy Allenem, a jeśli chcemy wrzucić mniejszymi zawodnikami typu Robinson czy Rondo możemy zapomnieć o punktach przy kryciu. Za to rzuty za 3 punkty wchodzą mi łatwiej niżeli w NBA2k10. Tak pozatym świetny pomysł z trybem Jordana, nie pamiętam ery MJ'a a dzięki temu trybowi mogę sobie wczuć się w te piękne lata dla NBA :) Soundtrack też fajny, dobrze że wrzucili różne gatunki a nie tylko rap :p

19. jun_dymek

jun_dymek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Orientuje się ktoś czy da się utworzyć sezon ze starymi składami 90-2000?

Wczytywanie...

Poleć forum