1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nba 2k11 xboxx problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez prettyboyswag, Listopad 14, 2010.

1. prettyboyswag

prettyboyswag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, otóż mam problem związany z grą nba 2k11 (tryb my player) przegrałem juz 65 meczy i po skonczonym meczu pojawia się okienko ładowania; tu sie zaczyna moj problem a mianowicie gra się zawiesza w tym momencie... nie wiem z czym to jest zwiazane. Próbowałem wylaczyc autosave'a, bądź save'a wgrac na pamięc xboxa ( myslalem ze cos z dyskiem nie tak) niestety bezskutecznie :/ mogłby mi ktos poradzić co może być przyczyną?

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. snickx789

snickx789 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem . Po meczu gwiazd ładuje się gra i po chwili sie zawiesza . Proszę o pomoc !

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Pamiec podreczna lub cache czyszczone? Gra testowana po instalacji na dysk i z plyty?gra pirat org?

5. snickx789

snickx789 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra pirat , testowana z 2 płyt po instalacji na dysk i bez instalacji . Jak sie czysci pamiec podręczną ??

Wczytywanie...

Poleć forum