1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K11 - za trudne dla 8-o latka?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PopaY, Maj 23, 2011.

1. PopaY

PopaY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Proszę o informację, czy najnowsza odsłona NBA wydana przez 2K Sports nie będzie za trudna dla dziecka 8-letniego? Jak z grywalnością? Poziom sterowania i kontroli nad zawodnikiem jest trudny?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Nie wiem nie grałem ale nba street była dość łatwa jak dla mnie więc polecam nawet dla małego dziecka.

4. PopaY

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wolałbym jednak poznać opinie o NBA 2K11.

5. Bartoj11

Bartoj11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poradzi sobie po pewnym czasie

6. PopaY

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mógłbyś sprecyzować co wg Ciebie oznacza "po pewnym czasie"? Jak wygląda sytuacja z kontrolowaniem zawodnika? Jak trudne jest np. oddawanie rzutu drybling?

7. PanJan

PanJan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grałem z młodszym bratem kolegi (9lat) w NBA 2K11. Nie widziałem żeby sprawiało mu to większy problem.To zależy od dziecka.

Ha, mało nie sprawiało mu problem, ale mnie cisnął.

8. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    wg mnie gra nalezy do tych trudniejszych (a gram od ponad 10 lat i mysle ze mam na koncie co najmniej 300 tytulow) i moze miec problem z opanowaniem na tyle zeby wygrywac mecze.

9. DrWobble

DrWobble Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Powinien dać sobie radę, aczkolwiek od niego zależy. Jak będzie nawalał w przyciski, jak to niektórzy dorośli np. w Tekkenie, to raczej w tej grze nic nie ugra.
    Popatrz jak dobrze gra w inne gry, czy wie jak się posługiwać padem, jak się z nim obchodzi.

To musisz zobaczyć sam, ja mam ową grę na PCecie, ale gram na podłączonym padzie od x'a.
    Nic trudnego w podstawowym kontrolowaniu zawodnika nie zauważyłem, jednak trochę trzeba przy gierce posiedzieć, żeby wykonywać jakieś trudniejsze kombinacje.

Powiem 'Easy to Learn, Hard to Master'.

Problemem może być wysokie Al, jakie tu jest, ale można sobie pograć treningi jednym zawodnikiem na jeden kosz i ogarnąć sterowanie.

10. guillermo

guillermo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako, że znam się trochę na koszykówce i mucę w 2k już od ładnych kilku lat to mogę coś powiedzieć na ten temat.

To zależy od kilku rzeczy, jeśli chodzi o opanowanie tej gry.
    Widziałem już wiele osób u mnie w rodzinie, które były w wieku 15 i mniej, które naprawdę nie umiały nic zrobić w tej grze. Po prostu nic, jak z nimi grywałem to musiałem im opuszczać krycie prawie na każdym "metrze" boiska, a ich ustawienia "game sliders" były w każdej kategorii co najmniej o 5 oczek wyższe od moich.

Jeśli chodzi o samą grę, to jest ona zdecydowanie trudniejsza od serii NBA z obozu EA Sports. Przede wszystkim jest bardziej nastawiona na symulację, więc zwykłe mucenie w klawisz rzutu to samobójstwo, a podania będą kończyły się stratami itd. Bez akcji typu "pick and roll" meczu się po prostu wygrać nie da, bo jeden zawodnik i 4 pachołków mistrzostwa nie wygra, a jeśli uda się kilka meczów wygrać to z podwyższonymi Game Sliders i na poziome Rookie.

Jest to po prostu świetny symulator koszykówki, a co za tym idzie jest realistyczna, także w sferze zdobywania punktów i akcji zespołowych. Jednak nie stawiam "X" na owym 8-o latku, ale żeby cokolwiek ugrać to trzeba ćwiczyć. Nie powiedziałbym także, że NBA 2k jest "Easy to Learn" szczególnie jeszcze dla osób, które są w takim wieku, gdzie "najlepsze" są wsady. A przecież są jeszcze inne LEPSZE zagrania.

Pozdrawiam

11. PopaY

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pada ma dosyć dobrze opanowanego, myślę, że jak na dziecko bardzo dobrze. Po ostatniej wypowiedzi mocno się zastanawiam jednak czy mu ją kupić. Tajniki koszykówki poznaje z dnia na dzień, sam byłem koszykarzem, teraz już tylko amatorsko, ale na treningi go zabieram. Oczywiście to nie to samo co konsola. Chyba jednak zakupię NBA z rodziny EA skoro będą łatwiejsze do ogarnięcia. Na razie mu wystarczy. Z drugiej strony NBA Live 10 jest grą droższą... A starsze to raczej nieporozumienie, bo przed sezonem 2010/2011 zaszło wiele zmian w klubach więc zapewne w edycjach starszych nadal oglądałbym LeBrona w Cleveland, a nie w Miami...

12. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Eeee tam, co to za różnica dla 8latka czy LBJ jest w Cle albo w Mia. Jak coś to sami sobie pobawicie transferami.

13. guillermo

guillermo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Są też inne pozycje na rynku z koszykarskich rzeczy. Może NBA Jam, to na pewno będzie pasowało dla tak młodego odbiorcy, a najwyżej poczekać do października, aż wyjdzie 2k12, chyba, że w NBA będzie lockout, ale nie wiem czy to przełoży się na datę wydania "dwunastki".

14. PopaY

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A w Live 2009 można się bawić w transfery?

Panowie, czym się różnią te gry?
    [​IMG] [​IMG]

//Edytuj posty - Judas

15. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niczym? Obie nba live 09 tylko zawidnicy na okładce inni.

16. PopaY

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No, odpowiedź pytaniem na pytanie nie będzie z pewnością do końca satysfakcjonujące. Z reguły jest tak, że gra wychodzi z jedną okładką, a w tym przypadku jest inaczej. Czy na pewno niczym się gra nie różni? Może ktoś wie czemu okładki są różne dla jednej wersji gry? Na wszystkich stronach z encyklopediami gier jest tylko okładka z Tony'm Parkerem. Skąd więc ta druga?

17. DrWobble

DrWobble Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Myślę, że to są wydania gry na dany kontynent, tak jak było np. w Fifie.

A NBA od 2k szczerze, dla mnie nie było trudne, ale NBA Live jest słabe. Mogliby zrobić wkońcu jakiegoś AND1 na konsole nowej generacji, bo w StreetBalla chętnie bym sobie pograł.

18. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Okladka z Parkerem byla dla Stanow i Francji, Deng byl dla UK, we Wloszech Bargnani, a w Hiszpani Gasol. Zawartoscia sie nie roznia.
    Osobiscie bralbym 2k11, jest trudna ale to najlepsza dostepna gra tego typu, a opcjami i ustawieniami trudnosci mysle ze mozna ja dopasowac dla kazdego i stopniowo opanowac gre.

19. kuraslol

kuraslol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zdecydowanie trudniejsza gra... nie dla dziecka w wieku 8 lat

20. PopaY

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Chyba jednak zdecyduję się zakupić jakąś łatwiejszą grę koszykarską. Jak się wciągnie to wówczas pomyślę nad czym z 2k, może przyszłą edycję.

Panowie, a czy ktoś z Was grał w grę NBA Ballers: Chosen One?

Wczytywanie...

Poleć forum