1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nba 2k12

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Huee, Marzec 24, 2013.

1. Huee

Huee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż mam problem z osiągnięciami w NBA2K12 . Gram tryb "MYPLAYER" .Jest osiągnięcie "Player of the game" które miałem i nie zostało nic odblokowane ;/ mam już tak z 2-3 osiągnięciami ...

Odnośnie rzutów do kosza kiedy najlepiej puścić przycisk na niebieskim kółko w okół playera czy może chwile po macie moze jakieś metody ? Ogólnie znacie jakiś ciekawy kanał na YT gdzie szybko i prosto są pokazane zwody i inne tricki jak wołanie do 2 zasłony czy coś w tym rodzaju ?

Wczytywanie...