1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nba 2k13 edycja zawodnika

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Seb93, Październik 3, 2012.

1. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Chodzi mi o edytowanie zawodnika w trybie my player nie moge nigdzie znaleźć jak na przykład założyć jakąś opaskę na głowe itp. widziałem jednym sposobem który dodali w tej części(chodzi o ubieranie postaci za jakieś punkty) ale do tego potrzebne jest xbox live którego nie posiadam. Nie wiem może gdzieś przeoczyłem albo może w tym roku coś sknocili i tego nie dodali, jeśli jest tylko możliwość z tym livem to straszna kicha

2. Lotnik421 Xbox One

3. wormarder

wormarder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    też mnie to ciekawi i nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi

4. martinesss

martinesss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. KUBSIOL

KUBSIOL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Deepvillage
    odpowiedź jest prosta - trzeba kupić wszystko w Marketplace :)

Bez podłączenia x360 do neta nie zrobimy nic niestety.

Po podłączeniu gramu i zdobywamy VC (virtual coins). Za nie kupujemy ciuchy (opaski, rękawy, etc), umiejętności, paczki wsadów, etc.
    Co więcej, na Blacktop (granie na asfalcie) zablokowana jest z połowa zawodników (tych lepszych) i ich także trzeba kupić za VC w trybie MyPlayer.

Dziwny zabieg 2k zwłaszcza jak ktoś nie gra podłączony do sieci

Wczytywanie...

Poleć forum