1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2k13-Kilka pytań.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Mama123, Październik 17, 2012.

1. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Cześć, jako fan NBA zastanawiam się czy nie kupić najnowszej produkcji studia "2k"
    Mam kilka zapytań.
    -Czy opłaca się kupować NBA 2k13?
    -Jak rozbudowany jest tryb wieloosobowy?
    -Czy NBA 2k13 posiada online pass?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja ostatnio gram offline także nie odpowiem ci na pytanie 2 i 3. Jeśli jesteś fanem basketu to na prawdę opłaca się kupić. Gra się mega przyjemnie. Fizyka dużo poprawiona od 2k12. Gameplay jest delikatnie spowolniony przez co gra wygląda bardziej realistycznie. Obrona przeciwnika w końcu lepiej myśli, łatwiej dostać czape oraz bardzo dużo przechwytów notuje SI. Mi osobiście gra się baaardzo podoba, pozdrawiam.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum