1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K13: Najlepsze akcje na trailerze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sanrajs, Wrzesień 10, 2012.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn

2K Sports opublikowało nowy zwiastun NBA 2K13, który ma "zwiększyć apetyt" na tegoroczną odsłonę serii. Trailer zawiera kilka ciekawych ujęć z bliska, które pokazują najlepsze akcje.

Źródło : CDA / CD-ACTION ONLINE - gry komputerowe, ps3, xbox 360, pc, gry samochodowe, przygodowe, strategiczne

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O taaaaaaak :) już nie mogę się doczekać!!! Prezentuje sie całkiem nieźle

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Postacie nadal wyglądają jakoś kanciasto :/. Marzyło by mi się NBA Street Vol. 4 albo AND2. Po serii AND i Street Vol. żadne NBA mnie nie wciągnęło..

Na filmiku jak dla mnie nie pokazali żadnych super akcji czy czegoś. Nawet film "jako montaż" zbytnio nie przypadł mi do gustu. Zobaczymy co to będzie jak pojawi się więcej filmików. Jak na razie nic ciekawego w tym nie widzę.

Taakkk hejtujcie mnie za to :))

5. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Myślę, że masz sporo racji... Fizyka ruchu zawodników na tym trailerze jest bardzo podobna do tej z 2k12 i myślę, że niewiele się ona zmieni w tej odsłonie.. Jednak widać, żę dodali parę nowych alley oopów, lay opów, a także zawodnicy w obronie nie są tacy "drętwi".. Mi osobiście trailer się bardzo podobał. Muzyka dobra oraz motyw z chyba to Garnettem robiącym pompki, lubie takie smaczki :) A także jak dobrze widze w 1.18 wsad Anthonego na Gortacie haha :p Jak dla mnie starczy. Zwłaszcza, że nie wierze w powodzenie nba od EA Sports

Wczytywanie...

Poleć forum