1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K13-odbior pilki

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik20, Marzec 12, 2013.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    mam tego NBA ale jak przeciwnikowi odbierac pilke jak daje X to macha reka ale zawsze jest faul.. to jak inaczej odebrac pilke nie faulujac bo tak za kazdym razem gwizdany jest faul;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. edwa

edwa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdańsk
    Musisz to zrobić umiejętnie ;). Zależnie od poziomu trudności itp. Ja swego czasu katowałem sporo wersję 12 i nie mogłem wyrobić sposobu na to, po prostu starałem się wciskać, kiedy przeciwnikowi piłka wychodzi z ręki czy w koźle czy w podaniu. No i od tyłu jak wracałem spod kosza często mi się udawało. Practice, practice, practice jak to mawiał Fatal1ty swego czasu ;).

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ciezkie to jakies do ogarniecia tak samo z blokowaniem przeciwnika, jedynie blok w powietrzu wychodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum