1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nba 2k13 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marchew1991, Październik 22, 2012.

1. marchew1991

marchew1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. Pobrałem grę z tego oto adresu Konsole :: NBA 2K13 [ENG] [Region Free] [LT+3.0] [15574] przepuściłem przez abx i pokazywało że wszysto jest spoko, włączyłem imgburna wybrałem truncate, nagrywałem grę na zwykłą omegę zwykłą nagrywarką od laptopa. Wszystko sie wypaliło itp, jednak gdy wkładam płytkę do xboxa w ogole jej nie czyta, nawet nie wyskakuje ta miniaturka w dashu jak płytkę sie wkłada... kiedy daje odtwórz płyte wyskakuje mi że nie mozna odczytac płyty wyczyść czystą ściereczką... o co moze chodzić? miał ktoś już taki problem? wczoraj nagrywałem assassins creeda revelations i wsszystko śmiga aż miło driver SF to samo. Mam LT 3.0 dasha najnowszego... Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po prostu źle się nagrało. Nagraj drugi raz.

4. marchew1991

marchew1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a od czego to zależy ze gra raz sie instaluje na dysku a raz nie? teraz np. mam tak ze midnight club nagrałem i cały czas podczas instalacji wiesza sie na 44% jakos w tym samym miejscu:|

5. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli masz problem z instalacją gier xgd2 to masz jakieś wadliwe płytki lub nagrywarka na wyczerpaniu już. Pamiętaj także, aby nie obciążać komputera podczas nagrywania.

6. levy_17

levy_17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TORUŃ
    Nie wiem jakie mam lt

Hej. No ja mam podobny problem. Nie wiem czy mam LT 3.0 czy 2.0. Nagrałem jakimś tam poradnikiem na początku roku COD Modern Warfare 3 i wszystko działa, nagrałem FIFĘ 12 i działa, ale już dwie płyty Verbatim zmarnowałem i nie mogę nagrać NBA 2k12. Cały czas informacja o przetarcie płyty szmatką. Nagrywałem ostatnio wg. LT 3.0 przepuszczałem przez Abgx najnowszy i nie wiem może mam LT 2.0 a nie 3.0 dlatego takie problemy mam ? Teraz chciałem nagrać 2k13 i nie wiem czy jest sens jeśli nagrywam pod złego LT .

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Xgd2 to obojetne czy lt 2czy 3, z xgd3 nie. A kiedy miales flash robiony?

8. levy_17

levy_17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TORUŃ
    To był chyba początek grudnia poprzedniego roku.

Wczytywanie...

Poleć forum