1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2k14 (2013) XBOX360-SPARE

Temat na forum 'ISO' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 27, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

RELEASE: NBA_2k14_XBOX360-SPARE

[​IMG] View attachment 338

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zdroju

Zdroju Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hejka, wam też hmm "szarpie" taki pasek w górnej części ekranu (po całej długości)? Jeśli nie to co mogę z tym zrobić? Wygląda na błąd jakiś. Gra nagrana ihasem na verbatimie.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

4. Wejw89

Wejw89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy da się grać wypalając na zwykłej nagrywarce (truncate) ?

-=SETH=- //Tak jak każdą XGD3...

5. vipenzo

vipenzo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po nagraniu metodą Truncate - wywala błąd.

6. ywp

ywp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Należy przepuścić przez abx i dopiero wtedy wypalać

7. bart23

bart23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mi wywala błąd archiwum przy wypakowywaniu 9 parta ! NBA_2k14_XBOX360-SPARE\sp-nba14.r09: Błąd sumy kontrolnej w sp-n2k14.iso. Plik jest uszkodzony

8. mlodyflash

mlodyflash Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    do obrazu musiałem dograć topology bo nie było, nagrałem ihasem na verbatimce (żadnych problemów podczas nagrywania, 2,4 speed, ustawienia jak w poradniku pod lt 3.0) i przy uruchomieniu wyskakuje mi problem ze scierka. trick z mp3 nic nie daje. do tej pory kilka gier nagranych ihasem i wszystko git. jakieś wskazówki albo porady? pomóżcie bo ciśnienie duże :D czy jak mam lt 3.0 musze mieć dograna topology czy moge nagrywać gdy wyskakuje topology is blank?

9. dyrygent

dyrygent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak masz LT 3.0 tylko puszczasz przez abgx. Jak wyświetla Ci się napis ten na czerwono The first 12 sectors of topology data are blank oznacza to, że gra jest zrobiona pod LT 2.0. Pod 3.0 nie dogrywa sie nic.

10. mlodyflash

mlodyflash Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na początku wyświetliło sie the topology is blank, ale nie chciało mi dograć topology, okazało sie, że iso był tylko do odczytu, po odhaczeniu, abgx dograł topology należycie. rozumiem, że jak po przepuszczeniu przez abgx topology is currently verified to gra będzie latać na lt 3.0 niestety dalej wyskakuje problem ze scierka. ustawienia w imgburn mam jak z poradnika, predkosc 2,4, żadnych błędów podczas nagrywania. nie mam dysku więc gram z płyt. moge nagrać prędkościa x4 ? zmieni to coś? aa i verbatimka z singapuru

11. Haxxor

Haxxor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Jeżeli obraz jest pod Lt 2.0 to posiadając właśnie Lt 2.0 powinienem tylko płytke nagrać i będzie śmigać?

12. kemsi

kemsi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepuściłem przez abgx nagrałem iHasem na erbatimach wszystko według poradnika, nagrało się ok, weryfikacja też bez błędów, a jak wkładam płytę do konsoli to pojawia się komunikat "Dysk nie jest obsługiwany". Wie ktoś co z tym zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum