1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K14 - "Nieobsługiwany dysk"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skenzy, Wrzesień 28, 2013.

1. skenzy

skenzy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pobrałem NBA 2K14, wszystko ładnie się nagrało, jak włożę płytę to widzi grę, ale jak uruchamiam, to wyskakuje "Nieobsługiwany dysk":(. Czekać na inną wersję czy co robić? Dodam, że czyściłem pamięć podręczną i to nie pomogło. Mam ihasa124b, przeróbkę lt 3.0 i np. FIFA 14 mi działa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MoonBlaze

MoonBlaze Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam dokładnie taki sam problem ;). Kombinuję z tym i może coś do jutra się uda zrobić, wtedy Ci napiszę czy mi się udało.

4. Grzeee

Grzeee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem, co ciekawe gra instaluje się normalnie na dysku ale nie da się jej odpalić, wyskakuje właśnie błąd "nieobsługiwany dysk"

Komuś udało się coś zaradzić?

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Wypalalem wczoraj i działa jaką macie wersję

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...