1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K14 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 27, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Pograłem i stwierdzam że to NBA 2k13:).Lekko zmienione menu , gra się tak samo jak w 13 , na plus że są drużyny z Europy:) , graficznie oczywiście pięknie :) minusów raczej nie ma.Jak ktoś ma NBA 2k13 to nie opłaca się kupować 14 no chyba że ktoś jest fanem serii i kosza :)

4. mag_

mag_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn
    No i w 2k13 pewnie nie będzie można grać sezonu bo wyłączą serwer:/
    depcik a Ty jak tam zapisujesz się do nas ponownie ? :)
    Jak by co to wpadnij na liganba2k.pl.

Co do samego NBA2K14 to wydaje się bardziej dopracowane niż 2K13 na pierwszy rzut oka, muzyka OK, co do grywalności trudno jeszcze powiedzieć.
    Online ktoś odpalał do premiery jeszcze kilka dni w końcu.

edit...........
    kilka meczy zagranych i jakiejś porażającej różnicy między NBA2K13 nie widać, trochę częściej i łatwiej jest zablokować mam nadzieje, że nie za często i nie za łatwo, ale bloków było sporo, fajny patent na gości co skakali w koło do każdego zawodnika bo teraz takie wskakiwanie z rozbiegu kończy się faulem dość często czego wcześniej nie było.

5. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Pogralem dwie godziny wiec cos juz moge napisac :)

Zaczne od tego ze w 2k13 gralem sporo i niestety w nowym nba jest bardzo malo zmian ;/ Odpaliłem gre i pierwsze co zobaczylem to menu które jest praktycznie takie samo jak w poprzednim NBA , opcje ,samouczki itp jest to praktycznie nie zmienione ;/ na plus jest grafika ktora zostala znacznie poprawiona , lepsza animacja , fajnie ze dadali zespoły z europy ,ale niestety zabraklo dream team i team usa szkoda . ogolnie zmian jest bardzo malo i juz w fifie 14 zmienilo sie znacznie więcej .

6. mag_

mag_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn
    Ja w NBA2K13 grałem BARDZO dużo ogromną ilość meczy i online i my player kilka sezonów, zrobiłem wszystkie osiągnięcia i uważam NBA2K13 za najlepsze w jakie grałem a grałem we wszystkie odmiany NBA jakie wyszły od NBA live 97 , a kiedyś nawet na commodore w proste gry one on one ale tych bez licencji NBA nie liczę;)

Dlatego stwierdzenie, że niestety nie ma dużo zmian jest moim zdaniem błędne, fakt nie ma dużo zmian, ale to jest tylko i wyłącznie na PLUS jeśli coś jest dobre to zmieniając coś można to zepsuć i ludzie z 2K dobrze o tym wiedzą.

Co z tego że menu jest to samo ? mi to nie przeszkadza w grze nawet lepiej nie muszę szukać nic innego bo wiem gdzie co jest za to sama rozgrywka zmieniła się trochę wystarczy zagrać jeden mecz i widać różnicę i nie mówię tu o animacjach które faktycznie są lepsze, ale poprawionym AI, już nie da się biegać od lini do lini i walić za 3 takie coś po prostu nie wpada, piłki trzeba podawać z głową a nie przez ręce bo prawie na pewno będą przechwycone, skakanie w koło do bloku jest karane faulami bo się wpada na zawodnika tego w NBA 2k13 nie było a w prawdziwej koszykówce tak jest.
    Do tego znacznie łatwiej wykonać sam blok wcześniej piłki wręcz przelatywały przez ręce tutaj jak się wyskoczy dobrze do bloku bardzo często udaje się go zrobić.

Wpychanie się na siłę w 3 obrońców pod kosz prawie zawsze kończy się stratą i dobrze bo tak by to wyglądało w prawdziwym meczu a w 2k13 wbijanie pod kosz było proste aż za proste 5 razy przy dobrym kryciu się odbijali goście ale za 6 w końcu wbiegł na wsad tutaj myślę nie będzie to już takie łatwe obym się nie pomylił.

Sama rozgrywka zmieniła się i myślę na plus została bardziej urealniona zobaczę jak zagram ze 100 meczy wtedy będę mógł więcej powiedzieć i to najlepiej online, ale na razie po tych 15 co zagrałem jestem jak najbardziej zadowolony zmianami jest trudniej, ale to dobrze gra chyba w końcu zacznie promować granie zagrywek a nie idiotyczne walenie przez łapy jak na razie tak to wygląda.

A to, że menu jest takie samo ? no jest to prawda ale nie wydaje mi się aby to był minus co mieli zrobić dodać nowe opcje na siłe? czy je po prostu pozamieniać dla samego tego aby było inaczej.
    Choć fakt szkoda że nie ma dream team i team usa :(.

Pogramy zobaczymy wyjdzie w praniu jak ruszy się z ligą online i zacznie się grać seryjnie mecze wtedy wszystkie błędy gry wychodzą oby nie było ich za dużo.

Z najbardziej wkurzających zmian jakie są to po raz kolejny zmiana ustawień kontrolera i to od zagrywek mnie to irytuje a nie mogę ustawić swojej własnej konfiguracji :/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum