NBA 2K14 problem

TheAndreV

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Mam taki problem z NBA 2K14, otóż gra się włącza normalnie wszystko działa póki nie wchodzę w tryb association wyskakuję mi błąd gry i że nie można odczytać dysku. Dzieje się tak za każdym razem.
 

piotrz23

Użytkownik
Użytkownik
Nba ma zabezpieczenia CIV. Nagrasz tylko ihasem
 

Dav.e

Banned
Nba ma zabezpieczenia CIV. Nagrasz tylko ihasem
Nieprawda !!!
 

Dav.e

Banned
Weź pena i zformatuj go na PC do FAT32, zgraj na niego byle jakie MP3 ( ściągnij jakiegoś mixa żeby miał najlepiej ok 15min ), potem włóż do X'a i puść tą piosenkę, możesz ją nawet wyciszyć ważne żeby było odtwarzanie. Gdy już będzie odtwarzanie włóż grę do napędu i zainstaluj ją na dysku. Gra się zainstaluje bez problemu. Gdy gra już będzie na dysku żeby ja włączyć musi być puszczona piosenka ale może być wyciszona jak poprzednio, ale musi być odtwarzanie. Gra się uruchomi i będzie działać po jakichś 5-8 minutach możesz wyjąc pena i cieszyć się grą :)

Jeżeli pomogłem kliknij przydatne !
 

xVanSonPLx

Świeżak
Świeżak
Weź pena i zformatuj go na PC do FAT32, zgraj na niego byle jakie MP3 ( ściągnij jakiegoś mixa żeby miał najlepiej ok 15min ), potem włóż do X'a i puść tą piosenkę, możesz ją nawet wyciszyć ważne żeby było odtwarzanie. Gdy już będzie odtwarzanie włóż grę do napędu i zainstaluj ją na dysku. Gra się zainstaluje bez problemu. Gdy gra już będzie na dysku żeby ja włączyć musi być puszczona piosenka ale może być wyciszona jak poprzednio, ale musi być odtwarzanie. Gra się uruchomi i będzie działać po jakichś 5-8 minutach możesz wyjąc pena i cieszyć się grą :)

Jeżeli pomogłem kliknij przydatne !

Sprawdzone i działa, więc użytkowniku, który dodał temat spróbuj sam.
 

loot2012

Banned
Użytkownik
Jaki CIV ... Nagralem zwykła nagrywarka LG w kompie i jeszcze n dysku ją mogę zainstalować :D

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)
 

TheAndreV

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie działa, dalej to samo :(
 

TheAndreV

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wszystko działa mecze zwykłe mogę rozgrywać tylko jak wchodzę w association to odrazu wywala błąd że nie Nie można odczytać dysku.
 

Dav.e

Banned
wszystko działa mecze zwykłe mogę rozgrywać tylko jak wchodzę w association to odrazu wywala błąd że nie Nie można odczytać dysku.
Próbujesz z MP3 ?
Możliwe że coś z obrazem, na jakich płytkach nagrywasz ?
 

TheAndreV

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja zgrywałem z pendriva.
 

Dav.e

Banned
Ja zgrywałem z pendriva.
Co zgrywałeś z pena ? Muzyka musi iść z pena bo inaczej nic z tego nie będzie
 

TheAndreV

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no nba miałem ściągnięta na pena
 

Dav.e

Banned
no nba miałem ściągnięta na pena
Masz RGH czy LT ?
 

TheAndreV

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rgh..
 

Dav.e

Banned
Noto się pisze od razu w temacie że się ma RGH
 

loot2012

Banned
Użytkownik
My tu o CIV gadamy o nagrywaniu a ty pod koniec tematu mówisz że RGH masz... Boże

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)
 

TheAndreV

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sory, sory mogłem powiedzieć że chodzi o RGH, ale nawet nie wiem co to CIV.
 

JooKa90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
podepne sie do tematu, chcialem zapytac co zrobic z niekatywna zakladka features w grze, poprostu jest szara... jak zakutalizowac roster ?
 

Do góry Bottom