1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2k14, uaktualnienie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kufel0495, Listopad 2, 2013.

1. kufel0495

kufel0495 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemano. Mam do Was pytanie.. Chcę zaktualizować swoje NBA 2k14 - chodzi mi o wgranie nowych rosterów do gry. Mam przerobioną konsolę, stad moje pytanie, czy jak podepnę konsolę do sieci, mając pirata NBA, będę mógł ściągnąć bezproblemowo aktualizacje ? Jeśli nie, to byłby ktoś skłonny napisać co i jak zrobić żeby móc wgrać Rostery na konsolę np. poprzez USB? Dzięki za info !

2. Lotnik421 Xbox One

3. kazimierz

kazimierz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    słuchajcie mam pytanko odnośnie NBA 2k14. Denerwuje mnie to, że moi zawodnicy zbyt swobodnie rzucają za trzy punkty. Tzn. zawodnicy drużyny przeciwnej zostawiają mi przy rzucie zbyt dużo wolnego miejsca nie ma też praktycznie krycia ze strony zawodników drużyny przeciwnej. Gdzie zmienić w ustawieniach aby przeciwnik bardziej przeszkadzał mi przy oddawaniu rzutów za 3pkt. ?????? Z góry dzięki za odpowiedź!

4. karas

karas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dołączam do tematu, z chęcią bym zaktualizował plik roster na konsoli. W Fifa 14 można aktualizować składy to i w NBA 2k14 może się da

5. specialone

specialone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dolaczam ;*

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

6. karas

karas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem na podobnej zasadzie co uaktualnienie składów w FIFA 14. Dajcie jakiś serwer na którym mógłbym udostępnić pliki to się podziele

7. kufel0495

kufel0495 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wrzuć to na jakiegos sendspace albo zippyshare..
    Możesz opisać jak to zrobiłeś, nie mogę tego ogarnąć..

8. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    PORADNIK-JEZYK ENG

poradnik 2 jezyk eng - wersja z xtaf i modio

Wczytywanie...

Poleć forum