1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K14 zagrywki,tricki,porady.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ezioauditore12, Styczeń 10, 2014.

1. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Witam , poszukuje kogos kto jest dobrze obeznany w NBA2K14 i pomoze mi z zagrywkami ,i róznego rodzaju trickami , w gre od 2k gram juz jakis czas ale po przesiadce na ps4 zlapalem mega zajawke , ogolnie gram niezle wygrywam 3 na 5 spotkan na poziomie pro , ale nie bardzo ogarniam te zagrywki ;/ ja musze cięzko pracowac na punkty a tymczasem przeciwnik czesto ogrywa mnie z latwoscia tworząc fajne zagrania i tego wlasnie chce sie nauczyc :D niestety samouczek w grze nie bardzo mi w tym pomaga , wiec piszcie w tym temacie jak gracie ,zagrywki ,taktyki,tricki itp.

Wczytywanie...

Poleć forum