1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K14

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. skillet84

skillet84 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Świetna gra na xbox one, o wiele lepsza od nba 2k13 na xbox 360

4. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Odrazu napisze ze gram w wersje na ps4 ale z tego co wiem to niczym sie nie różni od tej na X1 wiec , w 2k14 gralem wczesniej na X360 a wiec przesiadka na next gena zrobila na mnie ogromne wrazenie , grafika i animacje zawodnikow są niesamowicie dopracowane ,fizyka na koszulkach czy twarze zawodników ,zwlaszcza tych najbardziej znanych to ogromny skok na przod , jesli chodzi o kibiców to mysle ze w fifie wypadają troche lepiej ale tez wyglądaja swietnie w porownaniu do edycji na 360, fajnym dodatkiem jest to ze w przewach sa wywiady z zawodnikami , chiciaz zazwyczaj je pomijam to i tak jest to mily dodatek , bardzo mnie cieszy ze gameplay zostal nie zmieniony narazie gra mi sie troche trudniej ale to przez przeziadke na nowego pada , wieczorkiem siedzac z kumplami przy piwku przy duzym tv naprawde mozna sie poczuc jakby sie oglądalo prawdziwy mecz NBA , dla fanów pozycja obowiazkowa , myslalem ze to killzone zrobi na mnie najwieksze wrazenie ale odstawilem go po 2 godzinach grania .

5. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    186
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Też gram w wersje na ps4 i nie zgodze się, że kibice są "ładniejsi" w Fifie (mam obie gry). Wizualnie wiadomo, jest spoko w końcu to nowa generacja, ale myślę, że w grach sportowych liczy się najbardziej gameplay, który miażdzy - panowie z 2k nie próżnują. Jak ktoś w rzeczywistości biegał z piłką po boisku i ma pojęcie o koszykówce bez problemu odnajdzie się w grze, bez problemu też przeniesie swoją wiedze, umiejętności i zagrania na wirtualne boisko. Ja akurat zrobiłem przesiadkę z 2k13 na PS3, na początku troche problemów sprawiało sterowanie prostick, ale po czasie dostrzegam jak fajne to jest rozwiązanie i jak granie staje się intuicyjne. Szczerze polecam 14 odsłone, ale skupiłbym się jednak na nextgenach, bo to po prostu nie ta sama gra jeśli chodzi o całość biorąc pod uwagę current i nextgeny.

Ezioauditore12 podeślij zaproszenie do znajomych zagramy jakiś mecz[​IMG]

6. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Moze i masz racje :) w fife zagralem ledwie dwa mecze i to w saturnie bo akurat u siebie nie mam i odnioslem wrazenie ze kibice wyglądaja troche lepiej ale sprawdzilem kilka filmików na youtube i faktycznie w NBA prezentuja sie lepiej , musialbym porównac w domu na tv zeby miec calkowitą pewnosc .

Chetnie zagralbym online ale mój internet na karte tego nie pociagnie ;/

Wczytywanie...

Poleć forum