1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K15 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. LabuddaM

LabuddaM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Przed kupnem zdecydowanie sprawdźcie YouTube. Ja dzięki temu chyba zaoszczędzenie 200zl. Z grubsza jest to to samo co rok temu, wraca tylko tryb crew i są zaktualizowane składy.
    Czekam tylko na wieści dotyczące myteam, jeśli będzie bez nowości, to najpewniej się pogram w to dopóki nie przesiade się na x1.

Ogolnie nie spodziewałem się wielu nowości, ale to co widziałem bardzo rozczarowuje. Gdyby wydali to w formie dlc za 15/20 dolarów to byłoby do przyjęcia. Jednak w formie nowej gry to jest kiepski żart

4. dywizjon_303

dywizjon_303 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Puławy
    Dokładnie, niestety wygląda na to, że twórcy już całkowicie odpuścili x360 i wydali grę, która jest praktycznie taka sama jak poprzednia. Tryb MyTeam nie zmienił się w ogóle, jedynie co dodano to nowy wskaźnik rzutów, crew i nba heroes. Nawet składy nie są aktualne :/

5. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Ja też coś mam z serwerami. Coś od nich chyba, bo nawet Game Tonight jest z 06.10. Mam nadzieję, że to zrobią szybko :)
    Ogólnie gra ma duży minus u mnie - wykastrowanie z trybu lig online. I ta ścieżka dźwiękowa.... brrrr. Aż chce się wyłączyć muzykę w grze.
    Ogólnie słabo podgrzany kotlet tegoroczne NBA. W 2k14 jakoś przyjemniej mi się grało. 2k15 jakoś bardziej kolorowe jest. Jak ktoś to kupił to współczuję. Zapewne będę w to grał jako fan NBA, ale czy długo - zobaczymy.

Ogólnie odczuwam, że na siłę pierdzielą i okrajają wszystkie nowe gry na X360, żeby zmusić do kupna next-gena. W moim odczuciu (ale tylko w moim) next geny pojawiły się na rynku o jakieś 2 lata za wcześnie i tak prawdę powiedziawszy nie ma tego efektu WOW, jakie miałem przy przesiadce z ps2 na x360.

Wczytywanie...

Poleć forum