1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2k16 "Nie można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Johny79, Październik 18, 2015.

1. Johny79

Johny79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Na forum jestem świeży i z konsolami sytuacja wygląda podobnie.
    Więc przejdę do rzeczy. W lipcu kupiłem swoją pierwszą w życiu konsolę xbox 360 z przeróbką RGH. Konsola miała już zainstalowane gry na dysku, a były właściciel za moją prośbą zgodził się wgrać na nią jeszcze NBA 2k15. Wszystko ładnie, pięknie, w grę grało się super, no ale wiadomo nie dawno wyszło NBA 2k16 więc postanowiłem sobie pobrać i wgrać swoją pierwszą grę. Znalazłem plik iso, pobrałem, według poradników przerobiłem na xex i wrzuciłem z pendrive na konsolę. Gra nie pojawiła się w katalogu, więc spróbowałem odpalić ją przez menedżer plików no i wyskoczył komunikat "Nie można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie" więc pobrałem ponownie tym razem w GOD. Gra pojawiła się w katalogu, ale komunikat niestety ten sam. Czytałem, że to może być wina starego Dasha, więc korzystając z poradników zaktualizowałem go do 2.0 17489 i niestety nadal to samo. Nie wiem co mam dalej robić. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto zna rozwiązanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mips6250

mips6250 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie NBA 2k16 śmiga jak trzeba.
    Mam RGH, Aurorę 0.5b, DL 2.0 17489
    Gra w GOD.
    Jak Ci znajduje grę i pokazuje w menu pudełko to wszystko powinno być ok.
    Może jakiś błąd przy ściąganiu albo rozpakowywaniu...
    Sprawdź jeszcze czy masz wszystkie pliki .data w folderze gry.
    U mnie są od Data0000 do Data0046.

Wczytywanie...

Poleć forum