1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K16

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 25, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    Zagrałem chwilkę mecz Golden State kontra Cleveland, 25% gry ściągnięte :)- pierwsze wrażenia - zmienione troszkę sterowanie, graficznie miazga :D, ścieżka dźwiękowa na wielki plus. Nie mogę się doczekać żeby potestować całość. Ale generalnie po pierwszym kontakcie POLECAM!!!

4. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polecam NBA Live 16 jeśli lubisz grać w padło totalne. Jedna z najgorszych serii sportowych ostatnich lat.
    Jeśli szukasz naprawdę dobrej koszykówki, zarówno mocno arcadeowej jak i nieco symulacyjnej (dużo opcji konfiguracji) to zostaje NBA 2k16.

Wybieraj.

5. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mamy okazję pograć teraz przez weekend i muszę przyznać, że gra jest rewelacyjna. Sprzedałem pare dni temu fife16 i myślę nad zakupem nba (mimo że jestem zagorzałym fanem piłki nożnej)

6. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    Ja ze swojej strony gorąco polecam - wg mnie najlepiej zrobiona gra sportowa - warto zagrać.

7. Ustian

Ustian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie powiedzcie mi czy was tez denerwuje te kołko rzutu? W polowie akcji jest ono zakryte. Gralem teraz Online i Curry wali airball za airballem mimo, ze pasek zatrzymuje sie miedzy tymi strzaleczkami. Czy to wina online? Nba live ma rosnące kropeczki w szczycie sie puszcza guzik, niestety NBa 2k16 ma to gorzej rozwiazane.

Wczytywanie...

Poleć forum