1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2K17

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 16, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. TeramitzuOne

TeramitzuOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    225
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    LDZ
    Dobra, pograłem trochę więc mam już swoją opinię. Zaznaczę tylko, że dotyczy ona w większości trybu MyCareer. No cóż... jest rewelacyjnie! Zdecydowanie lepiej niż rok temu gdzie fabuła była liniowa a cały tryb można było skończyć w parę godzin. Tutaj doznanie jest głębsze, więcej aktywności poza boiskowych, lepiej zarysowane postacie itd. Czuć po prostu prawdziwego ducha koszykówki. Poza tym jest ciężej i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Motywuje to do lepszej gry i daje frajdę. Gameplayowo jest genialnie! To po prostu trzeba zobaczyć. Sam mecz zbliżony jest do prawdziwej transmisji telewizyjnej. W trakcie meczu pojawia się mnóstwo statystyk co mnie bardzo cieszy. Reasumując dla mnie mocne 9/10 a jeszcze muszę zagrać w pozostałe tryby :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

ManyPL lubi to.
  4. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    263
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    Seria nie zawodzi. Jak kolega powyżej na razie gram tryb kariery, zagrałem kilka szybkich meczy. Gameplay jest super, oprawa meczu, przerywniki w trakcie meczu, ogrom statystyk, możliwość treningu i oczywiście Shaq, Kenny Smith i Ernie Johnson w wybornej formie. Tryb kariery zbudowany w taki sposób, że z niecierpliwością oczekuje się na następny "dzień" w grze. Dużo wydarzeń, sesji treningowych, fajny pomysł z sms w grze. Dla mnie tytuł godny polecenia.

Wysłane z mojego LG-D320

TeramitzuOne lubi to.
  5. CaponePoland

CaponePoland Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wroclaw
    Jak zwykle... Wyznacznik gier sportowych. Kariera tym razem nie jest wyrezyserowana przez Spike Lee ale jest duzo bardziej rozbudowany i ciekawszy. Troche wolniejsza jest gra w parku a to jak by nie bylo podstawowy tryb. Dluzej trwa rowniez przejscie przez treningi w karierze ale silownia to rekompensuje :) Grafika jeszcze lepsza i.... Dlaczego 2K nie zrobi pilki noznej :(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

ManyPL i TeramitzuOne lubią to.
  6. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Bo gdyby robiliby jeszcze piłkę to ea i przestałoby sie liczyć w kwestii tego typu gier.

2K robi kolejny raz krok do przodu i poprawia swój sztandarowy tytuł . Na razie gram tylko w mycareer i jestem naprawde bardzo zadowolony z gry. Tak jak wcześniej kolega napisał - oczekuje się z niecierpliwością kolejnego dnia w grze.

7. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To chyba tak łatwo nie działa. Bo jakimś cudem 2K przestało robić NHL i odpuściło pole EA. Choć oczywiście z wielką chęcią sprobowalbym piłki od 2K, ale obawiam się, że oni się tego nie podejma jednak.

8. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Oddali pole EA, a EA wcale tego hokeja nie robi jakiegoś niesamowitego. Podobno zeszłoroczna edycja była kpiną i przypominała bardziej okrojone coś niż pełną grę.
    Wracając do tematu NBA 2K17 - ta gra jest po prostu kompletna i gdybym miał ją oceniać to byłoby to 10/10.

9. vannt93

vannt93 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Uzgodnione :D

Wczytywanie...

Poleć forum