1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nba 2K9

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez marianskc, Styczeń 26, 2009.

1. marianskc

marianskc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.mam problem.od niedawna mam gre nba2k9 i bardzo mi sie podoba.tylko problem mam taki ze kompletnie nie umiem w niej nic fajnego zrobic..ani odebrac pilki ani fajnych akcji rozegrac..nic :(:( mógłby ktoś mi opisać sterowanie do tej gry?? byłbym bardzo wdzieczny...z góry wielkie THX!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Młody

Młody Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ..::Kraków::..
    Poczytaj na necie jak ustawić kontroler żeby grac na pad i zrób tak samo z xboxem i będzie dobrze.

4. Tamad

Tamad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    Wejdź lepiej w praktykę ,a następnie wciśnij start czy tam back i będziesz miał różne rodzaje treningów zagrywki , jak zrobić crossover , fade step itp.

Poleć forum