1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA Game Time

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Bolce8Havana, Październik 5, 2015.

1. Bolce8Havana

Bolce8Havana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Witam serdecznie,
    posiadam League Passa do ogladania NBA, no i dzisiaj chciałem spróbować jak to leci przez X1. No i mimo zalogowania i wybrania odpowiedniego meczu celu nie osiągnąłem. Pojawił mi się piękny komunikat o niedostępności tej usługi w moim regionie. Czy ktoś może korzystał z NBA League Passa i wie jak rozwiązać ten problem z regionem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poczytaj o VPN.

Ogólnie to twoje IP mówi MS z kąd się łączysz.
    A te NBA może być u nas niedostępne.

Jedyna możliwość to przekierować cały ruch sieciowy od strony routera na
    serwer VPN z granicą.
    Wtedy dla MS będziesz wyglądał tak jakbyś łączył sie np. z Canady.

4. baniak84

baniak84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.Ja dzisiaj zakupiłem LP i próbowałem zalogować się do gametime na x1 i wyskakiwał mi błąd logowania.Napisałem do suportu i odpisali że pre-season dostępny jest tylko na PC i chyba na tabletach.A na konsoli gametime będzie hulał od początku sezonu regularnego.Dodam ,że na pc śmiga.W zmiane regionów się nie bawiłem .

Bolce8Havana lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum