1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA JAM 2010 CZY NBA 2k11

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michas19, Grudzień 11, 2010.

1. michas19

michas19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moje pytanie to... Która grę polecacie !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    NBA JAM 2010 to remake starego NBA z automatów do gier.. Nic to nie ma wspólnego z realnym NBA. Po prostu taki arcadowy NBA (bez zasad i bez całej drużyny). Jak chcesz NBA w postaci gry arcade i wspomnienia starego Jam'a to weź NBA JAM. Jak chcesz grę z prawdziwego wydarzenia jak chodzi o NBA (zespoły, reguły itp itd, realne paki) to bierz NBA 2k11.

Z tych dwóch gier wybrałbym NBA 2k11. Po samych filmikach odechciało mi się NBA Jam 2010 - więc też podkreślam że nie grałem w nią bo wydaje mi się za banalna, gra na jeden wieczór..

4. michas19

michas19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za szybką odpowiedzi. Wybrałem NBA 2k11

Wczytywanie...

Poleć forum