1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA LIVE 09 demo

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez krisr77, Wrzesień 8, 2008.

1. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Gra graficznie wymiata reazlizm w kazdym calu, prawie jak w telewizji. Jesli Fifa 09 bedzie chodzila na tym samym silniku to tez bedzie hicior.
    Gra sie dobrze animacje zawodników genialne, mimika twarzy pot zmeczenie kamera wg mnie wszystko pewfect :) Polecam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy
    Odp: NBA LIVE 09 demo

A według mnie nie :D Silnik chyba ten sam co w livie 08(moje odczucie), poprawione troche animacje postaci. Nic nowego.
    zmienił się jedynie gameplay, nie jest taki szybki, bardziej zakrawa na serie "2k8", więcej kombinowania jest po prostu.

4. targ44

targ44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Siemka!
    Ja pobrałem demko Nba Live 09 z tego forum! Gra jest super , fajnie się nawet gra, grafika spoko ale mam jeden problem gra mi sie troche zacina ( rwie sie troche co jakis czas , przycina sie dźwięk ) Czy w tez tak macie ! Nagrałem na twie płyty jedna porywowana troche a druga nowutka bez znacznych rys i tez sie przycina. W porównaniu sciagnąłem tez demo fify 09 i jest ok , gram takze w pelne wersje np. Fight Raund 3 i jest ok! prosze o odp.

5. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk

czyli rozni sie ta wersja od 08?

6. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy

Patrz mój powyższy post :D
    Zapomniałem dodać jeszcze że składy są jako tako zaktualizowane (przynajmniej "lejkersi" z demka)

7. targ44

targ44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Tnie wam sie to demo NBA 09 sciagniętez tego forum ! Mi tak od czegotomoze zależec , mozedlatego ze nie mam dysku ? Nie wiem ? piszcie

8. konradinho

konradinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Nagrałem na płytkę DVD demo Fifki, NHL i NBA 09 i wszystko śmiga idealnie oprócz NBA 09 dosyć ostro zarywa. Więc to chyba nie wina płytki. Oby naprawili to w wersji FULL :) A co do gierki to spoko :)

9. targ44

targ44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Konradinho a jaką masz wersje XBOXA ja mam Arcade i moze dlatego sie tnie ze dysku nie mam !

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

ja tez mam ARACDE i mi tez sie tnie. pewnie dlatego ze bylo to demko optymalizowane pod dysk (sciagniete z marketplace) a nie na plyte dvd.
    finalna wersja bedzie pewnie "odpowiednio poukladana" na plycie dvd tak aby sie nie cieło. Takie objawy czesto wystepują w demach (najczesciej jednak w cut-scenkach) nagranych na plyte dvd np too human czy star wars force unleashed

11. Fabianno

Fabianno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:

Moje odczucie, co do tej wersji jest takie jak niemal zawsze kiedy podchodzę raz po raz po ten tytuł no i znów to samo d: grafika bardziej dopracowana ... w demku nic innego nie widzę ( ł a ł podczas rzutów osobistych zawodnikowi ruszają się dolne części spodenek : | ) jeśli tak ma wyglądać finalna wersja ... to zostanę przy 08 d: bo nic świeżego nie dostrzegłem ...

12. carl913

carl913 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A ja wam powiem jedno NBA 2k RUULEZZZZZZ ;D to jest prawdziwa koszykowka

13. przemo5

przemo5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych

moim zdaniem jest kilka drobnych zmian, graficznie trudno było cokolwiek poprawić w 08 grafika była juz bardzo dobra, zawodnicy moim zdaniem ruszaja się bardziej naturalnie niż poprzednio, bardzo podoba mi sie nowe rozwiązanie w systemie rzutów wolnych, gierka zapowiada sie dobrze ale też sie zastanawiam czy niepozostane przy poprzedniej wersji

Wczytywanie...

Poleć forum