1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! NBA Live 16, Need for Speed, Star Wars: Battlefront - w te tytuły pierwsi zagrają posiadacze Xboksów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 24, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Niecierpliwi gracze, którzy wyczekują na tytuły Elektroników powinni w swoich domach posiadać Xboksy One. Firma potwierdziła, że we wszystkie nadciągające produkcje na początku zagramy na konsoli Microsoftu.

Electronic Arts od pewnego czasu mocno promuje EA Access. Liczba gier w usłudze systematycznie rośnie i dzięki temu zainteresowani mogą stale zapoznawać się z nowymi dziełami wydawanymi przez Elektroników.

Firma oferuje również specjalne promocje oraz możliwość przedpremierowej rozgrywki w nadciągające hity. Właśnie ten drugi element jest od dzisiaj szeroko reklamowany, ponieważ EA opublikowało ciekawe daty dla subskrybentów EA Access.

Posiadacze Xboksow One, którzy opłacają abonament będą mogli kilka dni wcześniej zapoznać się z:

• NBA Live 16 – gra od 24 września, premiera 29 września
    • Need for Speed – gra od 29 października, premiera 3 listopada
    • Star Wars: Battlefront (2015) – gra od 12 listopada, premiera 17 listopada
    To niby tylko kilka dni, ale akurat w takiego Battlefronta z przyjemnością zagram przed oficjalnym debiutem. W przypadku dzieła DICE jest to naprawdę interesująca wiadomość, ponieważ pamiętamy, że studio podpisało umowy reklamowe z Sony, ale jak widać EA Access rządzi się swoimi prawami.

Na zakończenie pragnę zapytać – co sądzicie o programie EA Access? Ja początkowo byłem bardzo sceptycznie nastawiony, ale usługa rośnie w siłę i oferuje już naprawdę sporo tytułów. Warto na pewno wspomnieć, że w październiku do biblioteki trafi Battlefield: Hardline.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    usługa jest bardzo dobra, zapłaciłem 80 zł na kolejny rok i mam FIFE 16 na 10 godzin dostępną, przy moim graniu 2 mecze na miesiąc wystarczy mi to do czasu aż FIFA potanieje :p

4. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    EA access między innymi mnie przekonało do kupna xboxa one a nie ps4. W dodatku po ograniu 10h w pełną wersję fify jestem bardzo bliski jej zakupu, po demku byłem przekonany że jej nie kupie :) Więc te wczesne dostępy myślę, że dobrze na tym wychodzą dając graczowi przed zakupem możliwość wypróbowania pełnej wersji gry. W need for speeda na pewno zagram przed premierą te 10h sprawdzić jak to wygląda. Wiadomo coś może o tych zapisach do wersji beta nfsa?

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe niech te gry trafią do EA Access to od razu kupuje roczną premkę :D

A tak na poważnie to dobry motyw. Za co + dla M$.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Głupie Soniaki nadal nie chcą EA Access, kpina normalnie.

Wczytywanie...

Poleć forum