1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA live 2010 vs NBA 2k10

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Darth Dragon, Październik 10, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pora żeby ten temat ujrzał światło dzienne :D i proszę o wypowiedzi tych którzy grali już w "10tki", bez sentymentów do poprzednich części, bo jak wiadomo do tej pory 2k było lepsze i nie ma co dyskutować :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. kerpal

kerpal Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    I dalej jest lepsze , nba live to gra typu rzut , trafiony , obrona , rzut trafiony , bez taktyki , a nba 2k , to bardziej taktyka, zagrania

4. flesiek

flesiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    ja nie gralem w live 10 ale mam wrazenie ze grafika w 2k9 jest bardziej realistyczna od 2k10 ktora jest jakby bardziej komiksowa! nie macie takiego wrazenia? nawet twarze byly bardziej podobne do tych w realu!

5. artur921

artur921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Tutaj akurat się nie zgodzę, grafika nawet ciut lepsza w 2k10, niz w wersji 2k9
    Mowisz, ze grafika jakby komiksowa, to zobacz NBALIVE10, to jest porażka, tam to wszyscy jakby z kreskowek. Wracajac do tematu, to wielkich fajerkerkow w grafice nie zauwazylem. Duzy plus dla panow od 2ksports, za to ze zmienili idiotyczne zachowanie spodenek, podczas rzutow wolnych. Gosc czeka na piłke od sędziego, stoi spokojnie, a spodenki lataja mu jakby mocno wiało. Tutaj to poprawili, spodenki są już "spokojne". Na ogromny plus zasługuje wprowadzenie, smaczkow, jakimi są zachowania gwiazd przed meczem (rzucanie talkiem przez LBJ, podciaganie się na obręczy przez Wade, czy uderzanie głową o podstawe kosza przez KG; małe a cieszy:yeye:)

Czasem widoczny jest spadek fps przy wejsciach pod kosz, ale zdarza sie to naprawde rzadko i przy zaciętej rozgrywce nie zauwazamy tego.
    Podsumowując, polecam NBA2K10 wszystkim fanom i nie-fanom basketu.
    A ponowie od EA, niech kolejny rok z rzedu ucza się na swoich błedach:D
    Wiem co mowie, bo grałem w NBALIVE10 i 2K10 i naprawde nie warto inwestowac w dziecko EA.

PS. Tryb My Player wymiata;) Też tak sądzicie?

6. flesiek

flesiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    to fakt wciaga na maxa! :)

7. ShoxBDG

ShoxBDG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A mi się nie podoba tryb My Player. Zrobiłem własnego PF, zagrałem 2 mecze. Oceny F - czyli 1 i jakoś nie pasowało :D

8. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grałem w NBA LIVE 10 i mam bardzo dobre wrażenia na temat tej gry.

Plusy:

Świetna muzyka
    Pełna Licencja
    Niezła Grafika
    Marcin Gortat :)

Minusy:
    -Loadingi??
    -Brak Polskiej Reprezentacji :(

Ciężko znaleźc jakieś minusy gra jest naprawdę dobra.Co do 2K10 to niemiałem okazji zagrać więc nieporównuję ale NBA Live moge gorąco polecić

9. Krystian360

Krystian360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Liberty City
    NBA LIVE zrobiło wielki krok do przodu ale daleko mu jeszcze do 2K10 :) Jedynym minusem tej gry są te spadki FPS ale ma wyjść jakiś patch i wszystko powinno być ok

10. artur921

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem robi się tak samo, jak w 2K9 czyli klawisz odpowiedzialny za sprint + prawy analog (prawo, lewo, góra, dół). Pobrobuj sam na treningu.
    Na pewno Ci wyjdzie:)

Wracajac do jednej wypowiedzi o NBALIVE10, to uwazam, ze nie jest to żadnym minusem, że nie ma Polski, bo nikt się jej tam nie spodziewał, bo autorzy wstawiają tam "conajmniej dobre" reprezentacje, a nie oszukujmy się, Polska jak narazie tam się nie zalicza. Oby to się zmieniło.....
    Choć według Gazety Wyborczej i wp.pl jesteśmy liczącą się drużyną w Europie:yeye: Powiedzmy sobie wprost, wypadamy błado na tle innych drużyn ze Starego Kontynentu:confused:

Ale wracając do tematu, ktoś napisał, że zagrał 2 mecze i miał ciągle F. Spoko ja też tak miałem, chyba z resztą każdy to przeżył. Też sie denerwowałem, jak mialem zle oceny, ale to się zmieniło, u Ciebie też tak będzie. Radze zacisnać zęby i grać w My Player dalej, bo jaka bedzie radocha jak wreszcie trafisz do NBA:D

11. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak dla mnie to NBA Live ma tylko lepszy soundtrack(Snoop Dogg,2pac)a nie jakis Lil Wayne w NBA 2k10, ktory leci prawie w kazdym meczu jak jest przerwa i jak dla mnie to tylko pod tym wzgledem wygrywa NBA Live 10.W NBA 2k10 mamy znakomity tryb My Player, ktory bardzo wciaga.Tez na poczatku mialem slabe oceny.Zaczynalem od D, a teraz juz jestem w d-league to juz zaczalem ogarniac i ostatnio nawet udalo mi sie dostac A+, a gdy nie udaje mi sie zdobyc A+, bo wiadome czasami sie popelni glupie bledy to chociaz B dostaje.Czekam tylko az osiagne moj cel i dostane sie do NBA.Jak dla mnie w NBA 2k10 teraz trudniej sie wykonuje efektowne wsady.Zawodnicy sie szybciej mecza, a nie jak to bylo w NBA 2k9, ze biegajac caly mecz na sprincie nie trzeba bylo w ogole sciagac zawodnika bo mial caly czas sily.Zawodnicy teraz sie lepiej ustawiaja, sa jakby madrzejsi.Minusem sa czeste lagi na xbox live i straszny spadek fps pod koszem, jakby ktos wlaczyl spowolnienie czasu.Mam nadzieje, ze to da sie jakos naprawic i nastepny patch to poprawi.

12. bartman000

bartman000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    po wielkich moich wypocinach :) trafilem do NBA.. no ale coz.... chlopaki z ligi robia mnie jak dzieciaka:) w NBA jak mam C+ albo B- to szczesliwy jestem:) ale gra wciaga... :)

13. macu14

macu14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    live09 jak na swój arcadeowy tryb nie było takie złe..
    oczywiscie 2k9 biło je, prawie pod każdym względem..
    NBA 2K10 TO GRA WYJĄTKOWA.
    poza grafiką ( ahh te odbicia telebimów na parkiecieee! ) która rzecz jasna nie jest najważniejsza, gra ma jeszcze bardzo wiele do zaoferowania!
    gameplay. to przede wszystkim, to gra dla maniaków koszykówki, zagrywki, pick'n'rolle i inne koszykarskie smaczki!
    i doskonaly tryb MY PLAYER. Droga do nba, możliwosc zagrania w D-league, czy na obozach przygotowawczych - strasznie wszystko wciąga (jeszcze tylko jeden mecz, musze dostac A+ :D)
    fajny pomysł z NBA TODAY
    rok temu miałem obydwie wersje, po miesiącu sprzedałem 09, nie było takie złe, lecz w tym roku prezentuje się wg mnie dużo gorzej, troszke jak by komiksowa grafika, gra pełen arcade, kto więcej razy trafi, gra bez obrony, tak być nie powinno, moim zdaniem cofnęli się troszkę w tył..
    w tym roku rezygnuję z zakupu nba od EA, a 2k10 ładnie stoi sobie na półeczce obok 2k9 :)
    dalsza hegemonia 2ksports, zobaczymy za rok :)
    ale troche mnie już pewnie uprzedziło do EA. Mam nadzieję, że podniosą się trochę, bo nic tak nie wyjdzie na dobre jak rywalizacja tych dwóch ekip. Tak jak w przypadku rywalizacji fify z pesem..
    nba2k10 > nbalive10

14. kerpal

kerpal Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Ciekawe tylko keidy wydadzą patch do nba 2k10 ;]

a i jeszcze jedna rzecz denerwująca , w ustawieniach pada trzeba wybierac , czy chcemy kozłowanie tzw crossover czy wyskok do zbiórki i do bloku ,troche to wkurzajace i dziwne ...

15. ar90

ar90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dużo zagrałes tych meczy w d-legue ? bo mnie juz trafia... ja chce do NBA !!!:p

a co do gry to prawdziwa poezja :D I LOVE THIS GAME :)

16. Spajk358

Spajk358 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    mam takie pytanie do tych co posiadaja nba 2k10, przycina wam sie gra czasami ? chodzi mi np jak jest akcja wchodzisz na kosz i jest taki moment jak by byl za slaby komputer, myslalem ze to wina tego ze z plyty czyta, ale jak zainstalowalem na dysku to mam ten sam problem.

edit: poczytalem troche o tym i 2ksports ma wydac latke ktora to naprawi i nie bedzie sie cielo.

17. Pegzi

Pegzi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Tak mi tez sie czasem przycina, a kariera jednego gracza to fajna zabawa mam tylko pytanie w ktorym momencie krasc pilke bo jak kradne to zawsze jest faul. NBA 2k10 jest naprawde super tylko zawdnicy troszke powoli biegaja. Grafika jest rewelacyjna.

18. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam dylemat co kupić. Chyba jednak wybiorę Live gdyż wolę sobie pograć tak arcade'owo.

19. artur921

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nawet jesli chcesz grać arcade`owo, to bierz NBA2K10 tam napewno bedziesz/bedziecie z kumplami mieli duzo wiecej zabawy niz przy średniaku, jakim jest LIVE10 :p

20. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dajesz mi do myślenia :p jeszcze cena przemawia za 2k10 hmm. W 2k10 nie odpowiada mi tylko sterowanie gdyż prawym analogiem rzucamy a w live tym analogiem robi się tricki, dryblingi. No to w tym roku chyba kupię koszykówkę od 2k :p

21. SzpadyzorPL

SzpadyzorPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    rzuca się X a analogiem można robić dunki i layupy , jedyne co wkurza ze sterowania w 2k , to to że musimy wybierać , albo będziemy mieli crossover czyli drybling albo wyskok do zbiórek/bloków

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum