1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA Live 2010

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Trey, Wrzesień 24, 2009.

1. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam!!! Chcialem się Was zapytać jakie są wasze wrażenia związane z owym demkiem. Jak dla mnie to całkiem całkiem jak na EA sports ale to za mało żeby gameplayem i miodnością dorównać nawet NBA 2k9. A co tu mówić jak wyjdzie 2k10!? 2k10 pozamiata w kwestii elektronicznej koszykówki w tym roku zapewne. Czekam na wasz odzew!

2. Lotnik421 Xbox One

3. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grałem w demko już jakiś czas temu gdyż miałem wielki apetyt na NBA od EA jednak nie przypadło mi do gustu. Myślę, że NBA od 2k pozamiata znowu.

A tak swoją droga to nie możesz jeszcze zakładać tematów w takim dziale ;P

4. Tomek2009

Tomek2009 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pozwolę się przyłączyć i zapytać kiedy będzie premiera NBA 2K10

5. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    6 października :) a mi się NBA live podoba, co prawda 2k..jest bardziej realistyczniejsze jakoś ale w NBA od EA miałem jakoś więcej zabawy, przynajmniej jeśli chodzi o starsze odsłony :)

6. ryba_tychy

ryba_tychy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    Grałem już w demo i zaskoczenia max, po prostu zupełnie inaczej sie grało niż w 09, NBA Live 10 jest jak dla mnie świetne, czekam z niecierpliwością;]

7. bleee

bleee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Demo nba live 10 jest bajkowe graficznie co nie koniecznie jest na plus ;) co do samej rozgrywki to jest poprawa gameplayu w stosunku do 09 ale to jeszcze nie to niestety (niektóre ruchy są mało koszykarskie) natomiast 2k10 nie będzie miała pewnie takiej grafiki ale za to realizmem bije produkt ea na głowę wiec sprawa wydaje się jasna :) tutaj jest wszystko ładnie opisane 2K10 vs LIVE 10, CZYLI RUSZA NOWY SEZON - DAY-TO-DAY - ZawszePoPierwsze - bloog.pl

8. Szpadyzor

Szpadyzor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    nba live "ssie" ;]

9. Krystian360

Krystian360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Liberty City
    Po obejrzeniu gameplay z NBA 2K10 stwierdzam, że nawet NBA LIVE 20 temu nie dorówna :)

Wczytywanie...

Poleć forum