1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nba Street Homecourt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wawrzyn, Lipiec 30, 2010.

1. wawrzyn

wawrzyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Witam serdecznie. Chciałem zapytać czy jeszcze da się połączyć z internetem w grze Street Homecourt. Bo chciałęm ją przejść do końca a zostały mi jeszcze 2 kategorię ale to są online, a nie mogłem się łączyć z serwerem. Wytłumaczy mi ktoś czemu>?

2. Lotnik421 Xbox One

3. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najprawdopodobniej wyłączyli serwery jak to robią ze starymi grami, fakt to trochę wnerwiające. Teraz twórcy starają się robić archevementy (czy jakoś tak) w trybach off line ew. z pomocą innej/innych osób z neta czy podzielenia ekranu. Typem jest mw2. Tak na marginesie to chwalić graczy, którzy wyciskają z gier wszystko co się da, a nie "nie udaje mi się przejdę do kolejnego".

4. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Tak jak kolega wyżej pisał, prawdopodobnie wyłączyli serwery.

5. wawrzyn

wawrzyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Aha no też tak myślałem. Ja kocham tą gieręeee;D Więc muszę ją przejść ale skoro się nie da trudno zostawię 2 jkat.:(

Wczytywanie...

Poleć forum