1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA_2K12_PROPER_READNFO_USA_RF-XBOX360-RRoD

Temat na forum 'ISO' rozpoczęty przez SIEDZE, Październik 10, 2011.

1. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Witam, gra NBA_2K12_PROPER_READNFO_USA_RF-XBOX360-RRoD :

program : clone cd 5.3.1.4
    płyty : Verbatim 8x dvd+r DL
    nagrywarka : LG - H22N
    prędkość : 2-2,4
    layer : domyślny w pliku .dvd niezmieniane...

gra DZIAŁA instaluje się na hdd, nic się nie dzieje, niewywala do dasha

2. Lotnik421 Xbox One

3. xpress

xpress Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Wpisz sobie w google NBA_2K12_PROPER_READNFO_USA_RF-XBOX360-RRoD powinno ci cos znalezc, ja bralem z prywatnego trackera a tam trzeba miec konto...

5. kubol

kubol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gniezno
    Cześć!

Ewenement, zgodnie z Twoimi zaleceniami próbowałem nagrać przez Clone CD. Niestety nagrywanie zostaje przerwane przy zmianie warstwy, lub pod koniec zapisu. Nagrywam dokładnie wg. Twoich zaleceń, tylko na innym modelu nagrywarki LG.
    Mam też pytanie do innych użytkowników - czy ktokolwiek nagrywał tą wersję przez ImgBurn? Nagrywanie z dostarczonego pliku .dvd, jak również z iso, z ustawionym Layer Break na sztywno tak jak w .dvd nie przynosi sukcesu - ImgBurn nagrywa i tak ze swoim własnym Layer Break. Czy jest ktokolwiek w stanie mi pomóc i doradzis jak wypalić tą gierkę? Z góry dzięki za odpowiedzi

Wczytywanie...

Poleć forum