1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NEC 7241S - kabel do niego

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez aerO^, Styczeń 22, 2010.

1. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam miałem wcześniej LG H55L i zgodnie z obietnicą wywaliłem ją przez okno , teraz zauważyłem , że kabel łączący od starej nagrywarki nie pasuje do nowej NEC 7241S i nie mam zielonego pojęcia jak te kable się nazywają i jaki kupić czy mógłby ktoś mnie nakierować na link na allegro czy nazwę jego , bo jest tyle tych kabli , że nie wiem sam , z góry dzięki.
    SS jak wygląda wejście sory za tą jakość , ale iP 2G jak widzicie to na pewno nie jest dobry aparat , a nic lepszego pod ręką nie miałem:
    http://img80.imageshack.us/img80/7813/img0129o.jpg
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
  4. FICU

FICU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Boguszów-Gorce
    Mówisz, że chcesz kupić kabel zasilający i transferowy SATA(Serial ATA). Tylko powiedz mi jeszcze jaki masz model płyty głównej?

PS. Jeśli chodzi o kable to który masz w tym swoim PC? ten wyżej czy ten niżej?

5. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam Asusa P5N32-E SLI PLUS , to które by szły??

6. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Kabel sata se kup i przejsciówe zalilania z molexa na sate w kazdym komputerowym to kupisz.

Wczytywanie...

Poleć forum