1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Need for Speed Carbon

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Uped, Maj 10, 2011.

1. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nazwa: Need for Speed Carbon
    Data wydania w Polsce: 03 listopada 2006
    Gatunek: Wyścigi
    Multiplayer: Tak
    Developer: Black Box Games
    Wydawca na świecie: Electronic Arts Inc.
    Wydawca w Polsce: Electronic Arts Polska

Opis:
    Następna gra z serii Need For Speed, w której znów mamy przyjemność ścigania się w wyścigach nielegalnych, uważając na policjantów oraz na przeciwników chcących Cię zepchnąć z kanionu. W grze mamy do dyspozycji tuning optyczny i mechaniczny. Głównym bohaterem jest ten sama osoba z Most Wanted, wracający do rodzinnego miasta, którego ulice opanowały wrogie gangi. Musimy kolejno pokonywać przeciwników oraz odbijać poszczególne sektory aż do opanowania całego obszaru. W grze zastosowano również pomocników z twojego teamu, którzy mogą Ci np. pokazywać skróty czy spychać przeciwników. By przejąć obszar trzeba się ścigać w mieście, a potem w kanionie. Auta są bardzo dobrze odwzorowane i zostały podzielone na 3 klasy: muscle, egzotyczne i tuningowe. Każda klasa ma inne cechy. Każda kolejna gra z tej serii polepsza grafikę, ale wciąż ma ten swój niepowtarzalny klimat.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Na X360 nie dane mi było pograc, ale na PC bardzo fajnie mi się grało ;) wg mnie to najlepszy NFS do tej pory. Świetny schemat z tym kanionem, super rozwałka z uciekaniem przed policją, mało to realistyczne ale daje mnóstwo funu ;)

4. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeden z najlepszych NFS jakie grałem(obok MW, UG, UG2). Klimat, Model Jazdy, Tuning, Policja rządzi. Jedyny minus to to, że jest krótka. Ode Mnie 9/10

Wczytywanie...

Poleć forum