1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need For Speed Hot Pursuit -- Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez szymek488, Grudzień 3, 2010.

1. szymek488

szymek488 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zambrów
    Witam !

W niedziele będę miał NFS Hot Pursuit. Interesują mnie tylko opinie na temat tej gry!!!

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam 50 % gry i powiem że gra się dopiero rozkręca gdzieś ok po 30 %.
    Głównie zrobiłem wszystko z gliniarza. Grafika modeli aut poziom krajobrazu i otoczenia bardzo dobra. Dobra dynamika gry - niektóre trasy to majstersztyk i czuć prędkość szczególnie na długi odcinek prosty poprzedzających pare ładnych zakrętów. Wchodząc w jeden zakręt driftem można nabrać moc na całego dopalacza, na 2 następnych wyprzedzić rywali, a na prostej dobić do 360 -400 a nawet więcej. Mój rekord to 440 Bugatti Veyron'a.
    Jedynym mankamentem jest to. że przy dużych prędkościach bardzo często znosi na przeciwny pas ruchu i jest zderzenie. Samochody są mało widoczne z naprzeciwka.

Gra bardzo grywalna 8/10.

4. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Temat już istnieje ;|

Też mi się tak wydaje, możesz link zapodać? /Jechu

Nie mogę znaleźć, ale na 100% jest bo sam się udzielałem w nim ;]

Ja też nie mogę znaleźć, tylko z demka jest :) /Jechu

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    jeste na 5 levelu (jazda zwykłymi samochodami) wczoraj to wbiłem.. Gierka jak dla mnie całkowicie odbiega od serii NFS. Samochody zachowują się wszystkie prawie identycznie. W wyścigu nie czuć tego że nasz samochód powinien jechać 289 km/h a samochód przeciwnika wg. opisu w wyborze samochodów 260 km/h a jakimś cudem jedzie przed nami.
    Dla mnie gierka nic nie ma wspólnego ze symulatorem.. Drifty w tej grze dziwnie się bierze. (Takie moje wrażenie chociaż). Widać że ostatnio zapłacili sobie za NFS chyba dość sporo bo tym razem nawet nie ma kamery z kabiny samochodu (co dla mnie jest minus). Muzyka też ni jako się ma do tej gry może 2 kawałki które mi wpadły w ucho (reszta jakiś nieznany mi badzie*w)

Planowałem dzisiaj sobie dalej w tą grę zagrać. Lecz sobie myślę ehh nie mam ochoty. I załączyłem sobie Naruto Ninja Storm 2 na 4,5 godziny :D

EDIT:
    Tak jak już ktoś napisał ta gra nie powinna nosić nazwy NFS tylko Blur Hot Pursuit, Burnout Hot Pursuit czy coś takiego..
    @Up
    Z tego co ja wczoraj szukałem to jak chodzi o opinie to jest tylko temat OPINIE - DEMO.

6. bobofrut

bobofrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ludzie przecież to jest powrót do korzeni. Ile wy macie lat żeby nie pamiętać 1 hot purusita. Ta gra z założenia nie miała być realistyczna więc nie wiem o co wam chodzi.
    Ja pogrywam w nią z wielką przyjemnością. Fun płynący z rozgrywki jest ogromny. Moja ocena gry to 9/10.

7. marcindudek3

marcindudek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gostynin
    To jest arcadowka a nie jakis symulator o to im chodzilo....Grafika jest niezla sporo samochodów...fajne trasy i spoko soundtrack...jak dla mnie to udana reaktywacja...;d Koledzy maja racje gdzies od 30% gra sie rozkreca duzo poscigow z ktorych latwo nie da sie ucicec (trzeba kombinowac)...i wlasnie to mi sie podoba....nawet niedawno odpalilem starego Hot pursuita... to podobienstw jest sporo...

8. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego nfs mówiłem ze zbyt arcadowy itp, ale po paru wyścigach wkręciłem się w niego,i bardzo mi się spodobał. Grafika super, muzyka jak zwykle na dobrym poziomie. Ilość aut jest wystarczająca. Model zniszczeń niestety kuleje ale to normalka, wyścigi są szybkie takie jak mi się podobają, drift wygląda naprawdę super. Myślę że to takie mocne 8.

9. twix2508

twix2508 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie widziałem tej gry na xboxa, ale grałem na pcecie. Niezła grywalność - shifta raczej nowa odsłona nie pobiła :) Podczas włączania gry była reklama shifta 2. Z niecierpliwością czekam na drugą część.

10. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    Shift a Hot Pursuit to zupelnie inne gry.

nowy NFS wrocil do starych dobrych czasow :)

szybkie fury, trasy poza miastem ( naprawde fajnie to wyglada i super sie gra )
    szybkosc jak i cala dynamika nabiera rumiencow jak juz mamy fajne autka i leci sie powyzej 300 Km/h

troszke za duzo dali czasowek a za malo zabawy w wyscigach .. ale jak jest wyscic z policja to juz jest zabawa :)

tak wiec giera naprawde sie udala 9/10 jezeli o mnie chodzi :) minus za muze bo malo ciekawych nutek, i wlasnie za duzo czasowek.

Ps. no i brak multi w splicie tylko online :/

11. cugus

cugus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Na razie grałem na PC to takie sobie Słabe zniszczenia jak dla mnie

12. szymek488

szymek488 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zambrów
    A macie ;d wszysyc po +. Dziś ją dostałem i powiem szczerze, że średnio mi się podoba. Tak jak powiedziano wyżej minusem tej gry jest brak kamery wewnątrz samochodu o ile pamiętam to w Hot Pursuit 1 była taka;d. Ładna grafika no i samochody wyjeżdzające z d**y. 7/10

Dzięki wszystkim!

Pozdrawiam!

13. Milex

Milex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    022
    Typowy NFS. Gra się super, znów można wpadać bokiem w zakręt jadać 200+ :)
    Tylko irytuje mnie jedno, przy potężniejszych dzwonach powinien być od razu złom z samochodu a nie kontynuacja jazdy. Gra byłaby wtedy o wiele trudniejsza.
    Mimo tego małego minusika, wciąga maksymalnie. Polecam zdecydowanie

14. sfaction

sfaction Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Libiąż
    Gra bardzo dobra - nie ma co się sugerować gameplay'ami na youtube.
    Miodność jest na odpowiednim poziomie i ciężko się od gry oderwać.
    Sprawia mi więcej frajdy niż poprzednie Hot Pursuit 1 & 2

Wg mnie na plus:
    - miodność
    - oprawa audio-wizualna
    - poziom trudności dobrze wyważony
    - projekty tras oraz ich otoczenie
    - idealny dobór modeli
    - brak upchanej na siłę filmowej fabuły (jak w Undercover) a tylko krótkie komunikaty informujące o awansie/nagrodach

Na minus:
    - zbyt mało kamer do wyboru (brakuje mi bliższego ujęcia za samochodem)
    - słabo wyczuwalne różnice w prowadzeniu poszczególnych modeli
    - kraksa czy wjechanie w gwoździe nie przerywa wyścigu a jedynie tracimy sekundy i procent "życia" (ja rozumiem że opony mogą być typu Run Flat ale przy takich gwoździach to z opony powinny zostać skrawki

15. piteros29

piteros29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Raszyn / Warszawa
    Ale to wyścigi arcade, czysty fun a nie symulator, więc niby chcesz kończyć wyścig po wjechaniu na kolczatke?:D :D A na serio, to jeden z lepszych NFSów, taki powrót do czasów NFS z pierwszych części na PSX i Hot Pursuit 2 z PS2 :)

16. mocho19

mocho19 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  17. moloch

moloch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie samą recenzją gry jest fakt, że w media markt dodają ją do Fify 11 i jej cena wzrasta tylko o 60 zł (fifa bez NFS kosztuje 189zł, a z NFS 249zł), także 60 zł za grę, która miała premierę na dniach?? ( nie powiem chciałbym żeby tak było zawsze, ale przy dzisiejszych cenach to mówi samo za siebie).

18. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oglądałem filmiki na You tube i wygląda na prawdę fajnie taki powrót do klasycznych wyścigówek jak Test Drive 6 na PS.
    Podoba mi się bardzo więc chyba się zaopatrzę

Ps serio nie można pograc na split screenie?

19. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    a ile kosztuje sam NFS :>

i te 189 za fifke .... moze to jest nabijanie ceny ? juz powinna potaniec ? ( allegro 149 zl )
    Media sprzedaje za 189 bo zakupil gry w cenie X i nie da teraz po cenie zakupu a bonus NFS + fifa zakupil za XX i sprzedaje w dobrej cenie 249
    promocja to promocja :) EA obniza cene obydwu gier i sprzeda jedno i drugie zarabiajac byc moze wiecej .... bo jak ktos zobaczy ze moze kupic 2 gry z czego jedna wyjdzie go pol ceny to kup i tyle :) a tak to nie kupilby jak by bylo osobno

20. maka2020

maka2020 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Trzeba przyznać twórcom, że sztucznie bo sztucznie, ale udało im się uczynić rozgrywkę bardzo emocjonującą. Nieraz zdarzało mi się wyprzedzać lidera albo zostać wyprzedzonym na ostatniej prostej, dosłownie 200 metrów przed metą. To na plus.

21. emilo123

emilo123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    @UP dokładnie to jest najlepsze jedziemy 5 min na drugiej pozycji a na ostatnich metrach wyprzedzamy lidera i 1st place :)))
    ogólnie gierka całkiem spoko dużo wyścigów, samochodów generalnie dużo zabawy.
    jedyny minus jest taki, że po 2 godzinkach grania nuży i nudzi jak cholera :p ale jak sie do niej wraca bawi na nowo ;D

Wczytywanie...

Poleć forum