1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for speed hot pursuit spatchowany czy nie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez collman, Marzec 22, 2011.

1. collman

collman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    G.....e
    Witam
    Mam pytanie odnośnie nagrania ww gry. Otóż chodzi o to czy muszę patch'ować obraz. Czytałem, że wersja angielska posiada zabezpieczenia AP25 i bez patcha nie ruszy natomiast natknąłem się na taki link - Konsole :: Need For Speed: Hot Pursuit [PL] [PAL] [Limited Edition] [iXtreme LT+]. Tutaj NFS jest już spatchowany i wystarczy tylko nagrać. Ja ściągnąłem z tego linku - 5fantastic.pl - Need for Speed Hot Pursuit [PL][PAL.XBOX360-LT].part1.rar - najlepszy darmowy dysk internetowy. Czy ten obraz muszę patchować czy nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. collman

collman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    G.....e
    Nikt nie pomoże?

4. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    przepuść obraz gry przez ABGX360 i nagrywaj.

5. Moniak

Moniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Jeśli napewno masz spatchowany obraz to odrazu nagrywaj. Jeśli nie radzę Ci spatchować w PFF-O-MATIC i tylko dokleic łatkę (pff patch np. NFS HP.) W moim wypadku mialem MULTI5 i w abg pisało że dobry obraz niby wszystko na zielono a nie działało i 2 płyty zmarnowałem. Jak masz dobry obraz to tylko spat**** i nagrywaj. A co do "Need For Speed: Hot Pursuit [PL] [PAL] [Limited Edition] [iXtreme LT+]. " To jest lipa ;] Obraz jest uszkodzony. Szukaj innych torentów na zagranicznych stronach jesli moge polecić :)

Wczytywanie...

Poleć forum