1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need For Speed Hot Pursuit

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez haker51051, Listopad 23, 2010.

1. haker51051

haker51051 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dzisiaj miałem super problem i mam go do teraz. Zapodałem sobie NFS HP. Fw napędu to IXtreme 1,5 sprzed roku, napęd to LITEK konsola falcon wrzesien 2008 a dash do dzis był stary. Wlozylem NFS'a to napedu spytał się o update, dash miałem ten sam od półtora roku. No to zrobiłem update. Włożyłem Activate ISO załadowała mi się gra pokazała się miniaturka NFS'a i nagle wyskoczył błąd że nie można odtworzyć płyty, włożyłem activate ISO CoD Black OPS i działa wszystkie inne gry działają tym samym sposobem. Zrobiłem update dasha bo NFS nie chciał się włączyć i kazał zrobić Up'a. Czy to wina najnowszego Dasha czy płyty? Błąd brzmi następująco (już jest czarny ekran tak jakby ładował grę) : nierozpoznana płyta nie można odczytać płyty i wywala do dasha. Powiedzcie o co kaman bo nie mam pojęcia. Wszystko mi chodzi oprócz tego NFS'a. POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Namariee

Namariee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Było już setki razy na forum tak ciężko użyć tej wyszukiwarki ? Nie zagrasz już w nowsze gry bo posiadają zabezpieczenie antypirackie AP 2.5. Dopiero jak wyjdzie nowy firmware napędu wtedy będziesz mógł spokojnie zagrać - chodzi o LT+ pewnie byś zapytał kiedy wyjdzie, nie wiadomo za 2 - 3 tygodnie albo później.

4. haker51051

haker51051 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0