1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

need for speed hot pursuit

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Buolec, Grudzień 19, 2010.

1. Buolec

Buolec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Witam, chciałbym się dowiedzieć czy można grać w Need for Speed Hot Pursuit na 2 osoby, chodzi mi o wyścigi przeciwko sobie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warzywniakk

warzywniakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie a nawet jeśli to niewyobrażam sobie dzielony ekran.Mam 44 cale i nie polecam tego sposobu no chyba że ktoś lubi ja sam gram przez xbox live .
    Kolega kupił grę na pc i mówi że jedyny plus tej gry do multiplayer.
    Na tej stronie masz napisane czy to multi przez neta tylko czy nie.
    Ja z niej zawsze korzystam jeżeli kupuje jakąś gre.Szczególnie jak kupowałem na pc to zwracałem uwagę na wymagania.
    Need For Speed: Hot Pursuit ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

Wczytywanie...

Poleć forum