1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for Speed: Most Wanted 2 w produkcji?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez arekw, Kwiecień 18, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Niewykluczone, że BT Games zepsuło niespodziankę Electronic Arts. Sklep z RPA przyjmuje bowiem przedpremierowe zamówienia na Need for Most Wanted 2.
    Need for Speed: Most Wanted 2 może być kolejną odsłoną sztandarowego cyklu Electronic Arts – tak przynajmniej wynika z informacji ujawnionych przez BT Games, sklep z Republiki Południowej Afryki, który posiada grę w swojej ofercie. Chętni mogą składać pre-order na wersję pecetową, ale – jeśli faktycznie taki tytuł znajduje się w produkcji – pewnikiem trafi także na konsole.

Poprzednia część serii Need for Speed, czyli The Run, została stworzona przez EA Black Box, a wcześniejszą przygotował Criterion. Spodziewamy się zatem, że kolejna odsłona, od twórców serii Burnout, ukaże się tej jesieni (tak nakazuje tradycja). Czy będzie to Most Wanted 2? Odpowiedź powinniśmy poznać najpóźniej na tegorocznych targach E3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Byłoby świetnie jakby wrócili do korzeni, w końcu porządny Need for Speed. Most Wanted dla mnie zawsze było najlepszą częścią serii (obok Hot Pursuit 2-tej starej części) i myślę że nic nie przebije starego dobrego Mołst Łonteda. Chociaż narazie to wygląda na mega-plotkę to mam cichą nadzieję że ziarno prawdy w tym jest ;)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Osobiście chce multum opcji tuningu i nie tylko osiągnięć "dźwignie do przesuwania" ale wizualny wizualny i jeszcze raz wizualny. Osobiście kochałem NFS:U. Gra w które można było sobie zrobić takie autko z marzeń :)

2 użytkowników lubi ten post.
  5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Nie wrócą do korzeni bo się nie da...
    Będzie znów kupa.

3 użytkowników lubi ten post.
  6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    NFS Most Wanted był najlepszą częścią serii ciekawie się zapowiada jak to prawda :)

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jezeli zrobia cos podobnego do most wanted to bedzie gitara, ja wlasnie zakupilem most wanted, nie ma tam zenujacego wiesniackiego tuningu z undergrounda tylko subtelny i elegancki, sa ciekawe wyscigi i baaaardzo ciekawa kariera, to bylby ich najlepszy pomysl ostatnich lat, zaraz po shifcie

8. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jakiś sklep w Afryce.....jakby to był polski sklep to oczywiście nikt by uwagi nie zwrócił , co innego taki kraj jak RPA....przecież to potęga w sprzedaży gier. Chyba nawet EA nie wymyśliłoby takiego przecieku kontrolowanego.

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    No bardzo subtelny ten tuning, jak to klocuch określa - 'po co te ławki z tyłu?'

Co do plotki - nie uwierzyłbym, gdyby takie coś wystawił Amazon, a co dopiero jakiś afrykański 'sklepik'.

10. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Taa... a czasami Undercover nie miał nazwy roboczej Most Wanted 2? Swoją drogą - gdyby to był amazon to ok, można by było się czegoś spodziewać, ale tutaj śmierdzi mi reklamami typu "Diablo VI only in Korea!"

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Uwierzcie mi, że nie chcecie Most Wanted 2. Dlaczego? Bo twórcy spie**** tę grę, gdyby MW2 wyszło dwa lata po MW to by było wszystko git, a tak, twórcy nie zrobią tak dobrej gry, wprowadzą nowoczesne rozwiązania które są na topie, a te które były zastosowane w Most Wanted pewnie wywalą. To jest tak jak z innymi grami, gdzie twórcy próbują kontynuować serię z przed lat, tak się nie da, czar już prysł, te gry nie powrócą, trylogia Prince of Persia - wyśmienita a kolejne części? Nawet Zapomniane Piaski w ogóle nie przypomina tej trylogii, Splinter Cell? Fanem serii nie jestem, ale widzę po opiniach że Conviction odbiega od korzeni serii, tak się dzieję z prawie każdą serią. Zobaczycie jak wam w Most Wanted 2 wsadzą te denne walki z policją z Hot Pursuit i The Run, dopiero będziecie zgrzytać zębami.

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Masz rację, ale od razu bym ich tak nie skreślał. Chociaż ten The Run mi się nie podobał (wątek fabularny całkiem spoko, ale cała mechanika to jeden wielki bubel wg.mnie) i ostatnie NFSy to ogólnie jedna wielka kupa, to może w końcu przejrzeliby na oczy. Wiem, za dużo optymizmu w tej mojej opinii ale żadnej ściganki nie lubiłem dopóki nie spróbowałem Most Wanted, jedyna jak dla mnie godna uwagi obok starszego Hot Pursuit 2. Te dwie części były po prostu świetne. Może gdyby zatrudnili tą samą ekipę do Most Wanted 2 co do porzedniczki wyszłoby coś z tego? Choć nie jestem pewien co do tych 'ekip' bo najzwyczajniej w świecie nie wiem czy przypadkiem ta ekipa od dobrego Most W. nie robi do teraz NFSów.
    Podsumowując, chciałbym jak najbardziej Most Wanted 2 zobaczyć, no ale nie robione na odpier*ol jak reszta NFSów kupowatych. Chcę starego dobrego Most Wanteda w lekko ulepszonej oprawie graficznej i z nowymi fajnymi innowacjami.

13. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

po to ze to sa auta do wyscigow chyba no nie... ale jakies neony, spinnery i inne cuda na kiju ktore byly w undergroundzie to jest przegiecie

14. nwaisback

nwaisback Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie zrobią takiego 2 Most Wanted. Ale ja bym chciał na licencjach gre gdzie mamy możliwość tuningu jak w street legal racing redline oparty o realizmie prowadzenia, przyjemnej grafice i ciekawych wyścigów. Ale nie koniecznie od EA

15. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
  16. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli wierzyć wyciekowi z jednego z afrykańskich sklepów internetowych. Naprawdę solidne źródło informacji (RPA )

17. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Most Wanted dobrze wspominam i chciałbym żeby tak zostało, to oczywiste co by z tym zrobili, wyszedł by bubel.

18. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    most wanted to było dopiero badziewie a 2 cześć tego to dopiero porażka... need się skończył na undergroud 1 i 2

19. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Buhahahaha! Niektórzy nigdy nie wbiją sobie do głowy, że neony, tuning i NFS na fali filmu Szybcy i Wściekli to NIE są korzenie serii.

20. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Chyba jestem jedynym na świecie który lubi wszystkie części (Niestety moja kariera z NFS zaczęła się od NFS:Underground). Inne po prostu bardziej inne mniej :)

21. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak ci się nie podobają to nie musisz ich używać, NIE LUBISZ NIE BIERZ!!!. Opcja mogłaby być. Jedni by wyposażali w nie samochody, a inni nie, proste.

A Most Wanted'a 2 pewnie i tak ******** tak samo jak zrobili to z Hot Porsuit 2010. Założę się, że nie wydadzą już żadnej tak dobrej gry jak kiedyś.(oczywiście z serii NFS). Będa cały czas chcieli "ulepszać" mechanizmy gry itp. z odwrotnym skutkiem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum