Need for Speed: Most Wanted - dwa auta wyścigowe i terenówka na nowym trailerze

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


W Need for Speed: Most Wanted pojawi się wiele aut (które – swoją drogą – będą dostępne od początku rozgrywki). Na najnowszym trailerze gry możemy zobaczyć trzy z nich, w tym – nietypowo – terenówkę.

Corvette ZR1, Koenigsegg Agera R i Hummer H1 Alfa w Need for Speed: Most Wanted:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Chyba lepiej będzie kupić MOST WANTED z 2005 za kilkadziesiąt złotych niż tego nowego burnouta. Nikomu nie idzie ufać, criterion ma u mnie ogromnego minusa.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No tak, bo przeciętnego złodziejaszka stać na Koenigsegga... Ehh, tęsknię za czasami RX7, 200SX i reszty bandy...
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Ja tam czekam na tego NFS. Myślę, że będzie dobry.
 

nemesis48

Banned
Ale tandetny ten trailer w ogóle chyba pomysłu nie mieli ale na gre czekam.Lubie dynamiczne arkadowe ścigałki np Burnout tak jakoś mi sie skoiarzył
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Supra, Mitshubishi Eclipse :) Chociazby te 2 samochody ktore mi sie kojarza z Most Wantedem mogliby dac :(

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

akwarium25

Banned
co prawda need for speed już nie jest ale napewno dobra ścigawka będzie czekam :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ee tam jeszcze będziecie się zagrywać :)
na tym forum nie raz już chwalono burnouta, również chwalono NFS ale jak połączyć jedno z drugim to już kaszanka ?
dajmy szansę criterionowi, niech pokażą na co ich stać:)
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
ja zawsze daja szanse ale pierw sciagne i zobacze nie bede w ciemno wydawal kasy;/
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
To już nie to samo co kiedyś...
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
taa bo kieyds to byla fabułąi cel jakis w grze a teraz to tylko uciekaj i rozwalaj ;/
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jestem ciekaw co z tego wyjdzie :) mam odczucie że autorzy nie mieli pomysłu na ten trailer :) Hot pursuit jak dla mnie to była porażka, dla mnie niegrywalne :)
 

akwarium25

Banned
Mnie ciekawi czy dowalą taki sam poziom trudności jak w hot pursuit . Sama gra raczej będzie fajna. Lepiej niech to robi cryterion niż blackbox który jest znany z kaszany.
 

noner

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy w tej części będzie możliwy tuning samochodów ? Bo po trailerze tego nie widać -,-
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Narazie nie wiadomo ale tuning od strony technicznej pewnie bedzie. Ciekawe ci z wizualna ;)

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

mass95

Użytkownik
Użytkownik
czekam na nowego NFS z niecierpliwością jednak po HP i TR jestem pełen obaw. Nowy Most Wanted mógłby być zrobiony na wzór starego, a tuning powinien być obowiązkowy w serii NFS.
 

Do góry Bottom