Need For Speed Most Wanted Save

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Witam:)

Wypożyczyłem z netu Need For Speed Most Wanted (2005) RF XBOX360-ELITE

więc tak mam 1.91 live nie gram.

Istnieje możliwość bym ściągną stan gry save gdzie ktoś odblokował wszystkie samochody i żebym to wgrał u siebie jakoś i grać?

Proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam.

:confused:
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi ci o odblokowanie wszystkich samochodów czy o przejście całej gry ?
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Odblokowanie samochodów chciałbym grać z kolegą print screen :)
Żebyśmy mieli duży wybór
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
musisz ściągnąć save'a nfs z neta oraz posiadać kabelek transfer kit żeby podłączyć hdd konsoli pod pc oraz ściągnąć program xplorer360 i nie zapominając o programie który przypisze id save'a do twojego profilu, a później jak przerobić żeby wszystko działało to nie wiem bo jeszcze tego nie robiłem :)
 

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy żebyś miał pendrive skonfiguruj go z konsolą ściągnij sobie USBXTAFGUI przerzuć save z konsoli na pendrive następnie do komutera przez ten program. Następnie ściągnij program modio jak znajdziesz save 100% otwierasz modio i oba savey. Kopiujesz swoje numery z twojego save do save 100% później z powrotem na pendrive i do konsoli i trybi. To co masz post wyżej to przeżytek i strata kasy.
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy żebyś miał pendrive skonfiguruj go z konsolą ściągnij sobie USBXTAFGUI przerzuć save z konsoli na pendrive następnie do komutera przez ten program. Następnie ściągnij program modio jak znajdziesz save 100% otwierasz modio i oba savey. Kopiujesz swoje numery z twojego save do save 100% później z powrotem na pendrive i do konsoli i trybi. To co masz post wyżej to przeżytek i strata kasy.
Czekaj czekaj...masz może jakąś instrukcje obsługi krok po kroku?
I taki savey z gry skad ściągne na x360?
prosze o pomoc bardzo mi zależy.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wszystko jest na tym forum - szukajcie, a znajdziecie. Dodam że topic nazywa coś jak "Wgrywanie save przez pendrive..." :)
 

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Napisz na pw wszystko Ci wyjaśnie : )
 

Do góry Bottom