1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for Speed: Most Wanted z Autologiem w wersji 2.0 - znamy szczegóły

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 11, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Na oficjalnej stronie serii Need for Speed pojawiły się informacje na temat systemu Autolog 2.0, który pojawi się w nadchodzącej odsłonie tej serii, czyli Most Wanted. Czego możemy się po nim spodziewać?

Najogólniej rzecz ujmując, Autolog 2.0 wprowadzi szereg nowości i usprawnień po to, by osoby lubiące przede wszystkim rywalizację ze znajomymi spędziły jak najwięcej czasu grając w Need for Speed: Most Wanted i poprawiając kolejne rekordy innych graczy. System zawierać będzie dane dotyczące naszej aktywności, takie jak czasy na poszczególnych trasach czy też prędkości, z jaką jechaliśmy danymi samochodami.

Docelowo mamy zostać najbardziej poszukiwanym kierowcą w mieście (stąd też podtytuł tej odsłony), a o tym, czy tak jest przekonamy się, zerkając na specjalny ranking. Będzie on zawierał informacje na temat punktów doświadczenia uzyskanych w trakcie rozgrywki przez nas i naszych znajomych. Zdobędziemy je wykonując rozmaite akcje w grze. Jakie dokładnie? Tego nie sprecyzowano, ale można się spodziewać, że nagradzani zostaniemy za efektowne skoki, ucieczki przed policją czy też jazdę z ekstremalną prędkością.

Autolog 2.0 w Need for Speed: Most Wanted umożliwi skorzystanie z rekomendacji. Jeśli któryś ze znajomych rzuci nam wyzwanie, będziemy mogli się go podjąć i spróbujemy pobić jego rekord. Gdy nam się powiedzie, informacja o tym zostanie dostarczona do poprzedniego właściciela najszybszego czasu na danej trasie. Co ciekawe, pojawi się opcja filtrowania znajomych – nie będziemy musieli przeglądać wszystkich rekordów, lecz umieścimy na liście jedynie te osoby, z którymi chcemy rywalizować o tytuł Most Wanted.

Grając w Need for Speed: Most Wanted natrafimy na informacje o rekordach ustanowionych przez naszych znajomych między innymi w trakcie skakania z ramp, podczas wyścigu lub wówczas, gdy po prostu będziemy jeździć po mieście. Co ciekawe, Autolog 2.0 będzie dostępny również poprzez stronę NeedforSpeed.com, na której przejrzymy swój profil, rekomendacje, a także będziemy mogli skomentować rezultaty innych graczy oraz umieścić zdjęcia z naszej rozgrywki.

Need for Speed: Most Wanted w Edycji Limitowanej zawierającej liczne bonusy można zamawiać w przedsprzedaży w sklepie gram.pl. Gra ukaże się 1 listopada na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3 w polskiej wersji językowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Lepiej reklamować taką grę nowym autologiem, niż powrotem tuningu, blacklisty i nielegalnych wyścigów. (Ironia)

1 osoba to lubi.
  4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    A tuning to w ogóle będzie ?

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I to jest dobre pytanie. Wnioskując z tego co Criterion mówi, nowe MW będzie "czerpało najlepsze aspekty Hot Pursuita i Burnouta" - w których tuningu oczywiście nie było. Ale jeśli stawiają w tym NFSie na multi i rywalizację między graczami o to, kto ile skoków wykonał i na ile metrów to mogę śmiało powiedzieć że ta część będzie kolejnym gwoździem do trumny tej serii.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no wlasnie polaczenie Burnauta i Hot Pursuit... super, sterowanie to 4 przyciski, prawo lewo gaz i nitro, hamowac nie trzeba no i najlepiej chwalic sie autologiem bo gra to bedzie jedna wielka kupa nawizaujaca jedynie nazwa do tamtego NFS

7. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmm... dla mnie seria NFS skończyła się na Carbonie to co zostało wydawane póżniej do ostatniej części włącznie jest po prostu słabą grą ostatnio zagrałem sobie z ciekawości w Midnight Club: LA to jest dopiero gra samochodowa! może nie symulator jazdy ale tutaj model prowadzenia nie jest zły jeżeli w MW2 nie wprowadzą czegoś ciekawego to ten NFS będzie czymś nie wartym zakupu

8. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak nie będzie tuningu to może będzie ja jeszcze ratować to, że będą fajne akcje z policją i model jazdy. W MW1 jakoś tuning najmniej mnie obchodził(ale nie wogóle). Za to w Underground 2 Tuning był najlepszy.

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    w undergroundzie 2 to byl wiejski tuning, najlepszy byl wlasnie w most wanted i carbonie, nie dalo sie zrobic zadnego badziewia, a mogel jazdy w grze od Criterion? takie pojecie nie istnieje :p

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław

Nie. Oczywiście szanuję Twoje zdanie, ale według mnie, najlepszy klimat oddaje ztuningowana bryka pod względem osiągów i wyglądu, spoilery, nitro, nowe felgi, karoseria itp. Uciekanie przed policją seryjną bryką oznacza, że sterujemy zwykłym złodziejem, który ukradł seryjny samochód z salonu, a taki odpicowany i doprawiony turbodoładowaniem oznacza zaprawionego w bojach ściganta, coś jak w pierwszych filmach Fast & Furiosu :)

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Po co Ci tuning jak ta gra to jakaś pomyłka.. Z filmików co były na E3 zapowiada się na kaszkę z mlekiem.. A nie powrót do starych NFS'ów.. :(
    Seria NFS niestety schodzi na psy..

12. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    O tym że ta seria jest crapem wiem już od Carbona. Carbon był ostatnim dobrym Nfs, reszta to już crapy, wliczając w to Hot pursuit. Wchodzenie w zakręty na ręcznym podczas 200km/s... Bitch please...

A to co te barany z Criteriona zrobili z Most Wanted nie mogę zdzierżyć, zniszczyli tak dobrą część...

13. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Tak bardzo liczyłem, że powróci tuning w tej części... :(
    Nie wiem, czym oni się kierują tworząc nowe gry, ale na pewnie nie zdaniem graczy...
    Sporo osób przez to po prostu nie kupi tej gry, w tym ja.

14. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Pierwsze lepsze info o grze a wy już jesteście negatywnie nastawieni na tą grę.

15. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Skoro wychodzą kolejne części musi im się to sprzedawać ,każdy narzeka ale i tak w to gra.

16. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Sorry. Ja w to nie gram...

17. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Ostatni nfs jakiego kupiłem to pro street i coś czuję że już więcej nie kupie żadnego nfs... wole sobie odpalić starego dobrego Most Wanteda i rozpier... gliny starym punto :D

18. krotock

krotock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dlaczego oni tak starają się zrobić grę na przekór graczom? Nikt nie chce modelu jazdy z Burnout'a, każdy chce tunning i to co było ********* w NFS Underground 2, Most Wantded i ewentualnie Carbon. Oni jednak na siłę próbują zrobić z NFS arcade'ową ścigankę bez tunningu i jakiegokolwiek sensu. Jeśli by powrócili do starych, dobrych tradycji to wszystkim, by to wyszło na dobre, bo i gracze by byli zadowoleni i oni by zarobili o wiele więcej pieniędzy. Teraz to za darmo bym nie chciał NFS Hot Pursuit. Ostatnimi czasy nie ma kompletnie ściganek w stylu MW nie licząc MidNight L.A., ale to nie pociesza PCtowych graczy.

Wczytywanie...

Poleć forum