Need for Speed nadjeżdża. Pierwsze konkrety o nowej odsłonie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Siadajcie wygodnie, zapinajcie pasy i odliczajcie. Electronic Arts właśnie zapowiedziało wielką prezentację Need for Speed. Nowa odsłona serii nadjedzie jeszcze w tym roku!

O tegorocznej odsłonie Need for Speed wiemy od kilku miesięcy. Elektronicy na spotkaniu z inwestorami potwierdzili istnienie produkcji, a następnie studio zapowiedziało przyjazd pozycji na EA Play 2017.


Dotychczas jednak nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek konkretów. Dość niespodziewanie firma zdecydowała się wspomnieć o produkcji i przedstawić pierwsze konkrety!

Nowy Need for Speed powstaje w studio Ghost Games i już teraz deweloperzy potwierdzają skupienie się na personalizacji samochodów:

Personalizacja – uwielbiają ją wszyscy. Czego tu nie lubić? Chcemy was uspokoić – przykładamy dużą uwagę do modyfikacji samochodów w serii Need for Speed. Opcje personalizacji będą w nowych grach nie mniej ważne, co dotychczas.
W tytule ponownie zmierzymy się z glinami:

Nic nie daje większej satysfakcji niż uciekanie ulicami miasta przed policyjnym pościgiem. Gliny ścigają, kierowcy uciekają, a tu nagle ŁUP! Wbija wielk SUV na wyścig.
A pozycja zaoferuje otwarty świat, w którym opuścimy asfalt i wskoczymy na bezdroża:

Niezależnie od tego, czy oglądasz nową brykę, czy zostawiasz przeciwników w chmurze kurzu, chcesz, by świat wyglądał świetnie, ale i oferował jak najwięcej możliwości. Teraz będzie możliwość jazdy zarówno po asfalcie, jak i bezdrożach. Pal gumę, uciekając krętymi uliczkami lub daj gazu i zwiej policji przy pomocy epickiego skoku. Tworzymy dla was świat, ale najbardziej interesuje nas, co będziecie mogli w nim zrobić.
Gra zaoferuje rozgrywkę offline w trybie single-player (otrzymamy możliwość pauzowania), a wielka prezentacja odbędzie się 2 czerwca.



 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekawy jestem co tam zrobili i jak szybko to trafi do EA ac :p
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Próbują ratować się tuningiem, tak, jak w obecnej części, ale to im nie pomoże. Nie mają pomysłu na tą grę. Wszystkie części po Pro Street, ewentualnie po Undercover są mocno średnie. Oczywiście mogę się mylić, nawet chciałbym :)
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
"gra zaoferuje rozgrywkę offline w trybie single-player (otrzymamy możliwość pauzowania" - to powinny być oczywistości. A ja myślałem że brak pauzy to bug, a oni to specjalnie tak zepsuli. Albo zawsze online to najgłupsza rzecz obok braku pauzy - raz odcieło mi net i gre scrashowało do pulpitu
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Poprzednia część miała duży potencjał i mogła być hitem gdyby dotrzymali słowa i zrobili długotrwałe wsparcie oraz wiele dodatków. Ale niestety olali projekt bardzo szybko, zaczęło się dobrze ale nie rozwinęło jak trzeba. Może w tej części będzie pod tym względem lepiej i zamiast obiecywać gruszki na wierzbie wydadzą gotowy produkt ktory wsparcia nie będzie potrzebował wcale. Ewentualnie w przeciwieństwie do poprzedniczki dostanie prawdziwe i długie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jakoś najnowszy NFS mnie nie urzekł ta fizyka itp choć wiem ze to arcadowa gra ale nie ma już tego klimatu
 

Fabio Grand

Świeżak
Świeżak
Fajnie że wychodzi coś nowego, chociaż nie dawno kupiłem NFS z 2015 w carrefour za 59 zł :)
 

Do góry Bottom