1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need For Speed ProStreet zmiana języka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez reDz, Wrzesień 2, 2011.

1. reDz

reDz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem grę NFS : ProStreet przez marketplace, gra ściągnęła się po angielsku, a wiem, że jest oczywiście wersja polska na xbox'a, czy jest jakaś możliwość zmiany języka ? w opcjach gry chyba przeszukałem wszystko. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jezyk przewaznie sie zmienia na taki jaki masz ustawione w opcjach na dashu.czyli jaki masz region to takim jezyku jest gra o ile taki jezyk posiada

4. reDz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli wychodzi na to, że w marketplace po prostu nie mają wersji polskiej :x a nie da się tego jakoś inaczej zmienić / dograć ?

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie. Faktycznie dużo tam masz angielskiego :D

6. reDz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chodzi o to, że nie znam Angielskiego, tylko jakoś lepiej akurat ta gra dla mnie wygląda po Polsku. No trudno jak się nie da.

Wczytywanie...

Poleć forum